Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ugye ti nem hisztek a reinkarn...

Ugye ti nem hisztek a reinkarnácioban?

Figyelt kérdés
Én nagyon de nagyon boldogtalan lennék, ha létezne, mert őszintén kinek van kedve újra ebben a világban élni?
2011. aug. 5. 12:57
1 2 3
 11/21 gtgunár ***** válasza:
73%
Bocs hogy megszülettem többé nem fordul elő. XD
2011. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 bromkrezol ***** válasza:
73%
Nemrég a kínaiak hoztak egy rendeletet, amelyben megtiltották a tibeti szerzeteseknek a tibeten kívüli reinkarnációt!!! Ez nagyon tetszett, mert ez az első eset, a reinkarnáció "bizonyítására". Egyébként a keresztények nem hisznek benne, csak abban, hogy haláluk után egy "tökéletes testben" születnek újra, szóval ez a reinkarnáció speciális esete. A krishnások meg az újra és újra születések során "tökéletesednek", a buddhisták meg azt mondják, hogy elég volt, és nem akarnak újra születni... van választék bőven
2011. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Em0 Girl ***** válasza:
80%
Én hiszek a reinkarnációban,de nem vagyok buddhista. Nem hülyeség,és lehet hogy nem ebben a világban élsz majd,hanem egy teljesen újban. Amúgy a reinkarnáció lényege a buddhizmus megalakulásánál ugye az volt,hogy voltak kasztok. Ha az egyik kasztból meghalt egy ember, annak a lelke újra élni fog de egy erősebb kasztba fog újraéledni
2011. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Kedves előző a Kasztos reinkarnáció az a Hindu.
2011. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-07 06:52


Pont ellenkezőleg. A papjaid ezt ültették beléd, hogy kevesen hisznek a vallásodban, és sokan az enyémben. De ez pont fordítva van. Nézz utána Wiki-n.

2011. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Bocs, de igen.
2011. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 D.Laci válasza:
Akkor van egy rossz hírem: rád nem sok jó vár a következő körben. Arra még nem gondoltál esetleg, hogy lehet tenni kellene valamit egy jobb világért? Akármilyen kicsi dolgot is? Amit most csinálsz azzal változtatod meg a jövődet, ez igaz kis időbeli távolságra és nagyra is. A reinkarnációban én sem hiszek, de az tuti, hogy nem egyszer élünk.
2011. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én előző életemben sem hittem a reinkarnációban! :)
2011. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én keresztény vagyok és hiszek istenben de ebbe már én is belegondolkodtam.
2012. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én bírnám ha lenne reinkarnáció mert akkor elölről kezdhetném talán több tapasztalattal, és akkor okosabban csinálnám a dolgaimat, mert már tanultam a hibáimból. De az sem baj ha nincs mert lehet hogy igaza van a kérdésfeltevőnek.
2012. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!