Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ikerlelkek volnánk, vagy csak...

Ikerlelkek volnánk, vagy csak butaság ez az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok otthon az ezotériában, de nem hagy nyugodni egy kérdés, ezért teszem fel Nektek :)

Harmincas éveimben járok, van egy férjem akit szeretek ,gyerekeink ,kiegyensúlyozott, boldog életem van.

Egy éve "találkoztam" a neten valakivel,idősebb valamivel mint én,nagyon messze él.(Teljesen véletlen volt, rossz névre kattintottam egy fórumon.) Mivel közös a hobbink, elkezdtünk levelezni, és … nagyon furcsa volt ez az egész, nem mondom, hogy barátság, természetesen nem is szerelem,hanem valami egészen furcsa kapocs lett köztünk,nem tudom elmondani pontosan milyen :) . (A férjem persze tudott erről, még mielőtt...) Sokszor " megéreztem", ha van valami baja, ő is, ha nekem, ha beszéltünk, egyfajta.. hogy is mondjam.. mintha valami   "fúzió" lett volna kettőnk közt. Olyan, mintha kitalálnád mit fog mondani a másik, mintha azt is tudnád , mire gondol éppen. Természetesen soha nem flörtöltünk , tudta és tiszteletben tartotta, hogy férjem van . Magam sem tudom miért, de tegnapelőtt megkértem egy levélben, hogy hagyjuk abba a levelezést, mert semmi értelme ennek, annyira ismerem már, hogy kezd terhessé válni a tudat, hogy a valós életben lehetetlen a találkozásunk. Néhány órával később hívott hogy megmondja, megkapta, elolvasta, és ha ezt akarom, akkor legyen .. Majd elkezdett sírni, én is, de hagytuk a másikat elmenni.. (Nagyon furcsa volt, van egy dal ami mindkettőnk kedvence, mikor beszéltünk telefonon,ugyanaz a dal ment a háttérben mindkettőnknél..) Tudom, érdekes, de mintha .. eddig sosem érzett üresség lenne bennem, ha egyedül vagyok, néha elmélázok, szomorú azonban nem vagyok.

Ezt mondtam is egy kedves barátomnak, akit érdekel minden, ami 'ezo', és azt válaszolta: "Nem vagy szomorú , nem sírsz hiába fáj, mert ti még fogtok találkozni., mert – mit is mondott.. ikerlelkek vagytok.."

Nos, a kérdéseim: mi az az ikerlélek? Illetve, ha tényleg ikerlélek vagyok, akkor nekünk még van dolgunk a másikkal? Mi??


2011. aug. 12. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írhatok neked privit? :)
2011. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze
2011. aug. 12. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de szerintem már a téma is feltételezi hogy ha felmerül benned hogy butaság, akkor az is. Ha meg nem, akkor fogd a nyuszira, hogy ne téged nézzenek hülyének.
2011. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: nincsenek véletlenek. A Földi életünkben mindennek oka van. Szerintem előző életbeli lezáratlan "kapocs"ról lehet itt szó.
2011. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Egy biztos: nincsenek véletlenek. A Földi életünkben mindennek oka van. Szerintem előző életbeli lezáratlan "kapocs"ról lehet itt szó."


És ezt Te mégis honnan a rákból tudod, már megbocsáss? Légy szíves, fejtsd ki néhány mondatban, mi voltál előző életedben. Addig meg kíméld meg az embereket a hülyeségeidtől.

2011. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves 11:23-nál válaszoló!


Érdekes. Egyrészről idézőjelbe teszed az általam leírtakat, másrészt hülyeségnek tartod. Akkor miért is foglalkozol ennyire ezzel az egésszel? Hmmm? Egyébként nem tartalak arra érdemesnek, hogy bármit is kifejtsek és megosszak Veled, mivel kiderült, hogy egyáltalán nem vagy nyitott ember... :(

Üdvözlettel és szeretettel, Bamina

2011. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Bamina.


Nyitott vagyok én, de ez nem azt jelenti, hogy szó nélkül megeszek minden hülyeséget. :)


Üdv

A dalai láma

2011. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves A dalai láma! :)


Szerintem itt senki sem mondta, hogy meg kell enned bármit is! :D :P

Maradjunk annyiban, hogy nekem is van saját véleményem és Neked is a fenti témával kapcsolatban, csupán e kettő nem egyezik... Minden esetre én tiszteletben tartom a Te álláspontodat.


Legyen szép, napsütéses napod! :)


Üdvözlettel és szeretettel, Bamina

2011. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magának is napsugaras jóiccakát, szomszéd! :)
2011. aug. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Munkácsi Vivien válasza:
Én egyet értek barminával. Lehet, hogy az előző életedben lévő kapocs miatt van ez. DE vigyázz, mert nem mindig jól sikerülnek a dolgok. pl.: anyum és apum között kapocs van az előző életből, rosszban vannak és már 3-4 éve nem beszélnek, elment egy jósnőhöz, kiderült, hogy ismerték egymást és valahogy bajt okozott apámnak , megölhette vagy ilyesmi állítólag... tehát nem mindig jó dolgot jelent ez a "kapocs". De szerintem tartsd vele a kapcsolatot, de ha valami van akkor gondolj rám :) sok sikert !!!!
2011. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!