Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ikerlelkek volnánk, vagy csak...

Ikerlelkek volnánk, vagy csak butaság ez az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok otthon az ezotériában, de nem hagy nyugodni egy kérdés, ezért teszem fel Nektek :)

Harmincas éveimben járok, van egy férjem akit szeretek ,gyerekeink ,kiegyensúlyozott, boldog életem van.

Egy éve "találkoztam" a neten valakivel,idősebb valamivel mint én,nagyon messze él.(Teljesen véletlen volt, rossz névre kattintottam egy fórumon.) Mivel közös a hobbink, elkezdtünk levelezni, és … nagyon furcsa volt ez az egész, nem mondom, hogy barátság, természetesen nem is szerelem,hanem valami egészen furcsa kapocs lett köztünk,nem tudom elmondani pontosan milyen :) . (A férjem persze tudott erről, még mielőtt...) Sokszor " megéreztem", ha van valami baja, ő is, ha nekem, ha beszéltünk, egyfajta.. hogy is mondjam.. mintha valami   "fúzió" lett volna kettőnk közt. Olyan, mintha kitalálnád mit fog mondani a másik, mintha azt is tudnád , mire gondol éppen. Természetesen soha nem flörtöltünk , tudta és tiszteletben tartotta, hogy férjem van . Magam sem tudom miért, de tegnapelőtt megkértem egy levélben, hogy hagyjuk abba a levelezést, mert semmi értelme ennek, annyira ismerem már, hogy kezd terhessé válni a tudat, hogy a valós életben lehetetlen a találkozásunk. Néhány órával később hívott hogy megmondja, megkapta, elolvasta, és ha ezt akarom, akkor legyen .. Majd elkezdett sírni, én is, de hagytuk a másikat elmenni.. (Nagyon furcsa volt, van egy dal ami mindkettőnk kedvence, mikor beszéltünk telefonon,ugyanaz a dal ment a háttérben mindkettőnknél..) Tudom, érdekes, de mintha .. eddig sosem érzett üresség lenne bennem, ha egyedül vagyok, néha elmélázok, szomorú azonban nem vagyok.

Ezt mondtam is egy kedves barátomnak, akit érdekel minden, ami 'ezo', és azt válaszolta: "Nem vagy szomorú , nem sírsz hiába fáj, mert ti még fogtok találkozni., mert – mit is mondott.. ikerlelkek vagytok.."

Nos, a kérdéseim: mi az az ikerlélek? Illetve, ha tényleg ikerlélek vagyok, akkor nekünk még van dolgunk a másikkal? Mi??


2011. aug. 12. 15:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakivel egy hullamhosszon vagy, meg nem jelent semmit. Reinkarnacio nem letezik. Gondolj csak bele, ki iranyitana ez a folyamatot, az Univerzum? Ki donti el, ki hogy viselkedett, hova szulessen le ujra? Az Univerzum egy szemelytelen, akarat nelkuli dolog. Ha lenne akarata, es meg tudna minket itelni, akkor inkabb neveznem Istennek, de az Univerzum nem maga Isten.
2012. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!