Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik jártasak a reinkarnációba...

Akik jártasak a reinkarnációban, leírnátok nekem mi fog történni? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Néhány hét múlva meghalok, maximum csak 2 hónapom van hátra.

Azt szeretném tudni ,hogy mi történik velem.

Reinkarnálódom?

Lehet ,hogy egy olyan párhuzamos világba születek ahol nem 2011-et írnak hanem pl 1932-t??

A következő életem szebb lesz, jobbak lesznek az adottságaim??

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 30. 12:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


Mondcsak miért adtad fel a jelenlegi Földi életedet? A kérdésed első mondatának nagyon súlyos tartalma van.

Szomorúsággal tölt el, amiért úgy gondolod és szinte biztos vagy abban max. 2 hónapod van hátra. Honnan tudod ezt?


Véleményem szerint változtatni soha nem késő. Azonban a más irányba történő "haladást" mindeni csak és kizárólag önmaga határozhatja el.

Ne félj, mert a halál nem biztos, hogy rossz. Szerintem a vég egyben lehetőséget teremt egy új kezdetére. :))

Írták itt az előttem válaszolók közül páran, hogy bocsáss meg más embereknek: a családodnak, a rokonaidnak, az ismerőseidnek, a barátaidnak stb. Igen ez helyes, de kevés is egyben.

Tudod a legfontosabb és leglényegesebb dolog, hogy TE SAJÁT MAGADNAK BOCSÁSS MEG!

Hidd el sokat segíthet a helyzeteden! :D


Legyen szép napod, heted, hónapod, éved....életed!


Üdvözlettel és szeretettel, AM

2011. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Rákos vagyok, de nem csak ez a bajom.

Egész életemben sokat idegeskedtem és ez fizikailag is megviselt, állandó fájdalmaim vannak, sokszor már arra gondolok ,hogy inkább öngyilkos leszek mert nem bírom elviselni mindazt a lelki és fizikai fájdalmat ami rámnehezedik.Soha nem voltam szerelmes, mert nem tudtam szeretni senkit, mert az emberek mindig is undorodtak tőlem. Egyébként 20 éves fiú vagyok.


Köszönöm a biztató válaszokat.

2011. aug. 31. 20:15
 33/43 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


A betegséged kifejeződése a meg nem értett szeretetet, önmagadnak a bezárását fejezi ki. A korszellem jelképe. Elnyomás és bűntudat, meg nem élt szeretet, lelki sérülések sorozata és a hosszan tartó szomorúság folytán meg nem értettnek érzi magát az illető.

Tehát a rák az egyén lelkivilágában lévő negatív érzelmek elburjánzásának és az elfolytott érzelmek következménye. Ez effajta betegség is a többihez hasonlóan egy testi szinten való jelzés, mert az éppen követett út megváltoztatására szólítja fel az embert.

Talán még nem késő és kizárólag rajtad, önmagadon múlik, hogy változtass az eddigi életeden. Lelki szinten minden ember saját magát tudja a legjobban "meggyógyítani".

Gondolkozz el a dolgaidon! Ugyan hogyan is szerethetne Téged bárki, mikor Te önmagadat sem szereted? Próbálj meg fordítani ezen és mindenki felé, de elsősorban saját magad felé legyél szeretettel! :)

Kérdezzed meg magadtól, hogy mit jelent számodra a BOLDOGSÁG?

A válaszaid alapján cselekedj. Vagyis ami boldogsággal tölt el, azt tedd! :D


Üdvözlettel és szeretettel, AM

2011. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Találtam egy weboldalt, próbáld meg, hátha segít. Ki tudja, lehet, hogy ez menti meg az életed.

www.apigenin.hu

Kívánom, hogy sikerüljön.

2011. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
Én nagyon szívesen helyet cserélnék veled és ezt komolyan mondom, de sajnos nincs rá lehetőség, hátha más többet tudna kihozni az életemből, jobban küzdenem.
2011. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
*küzdene
2011. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
Én csak azért írok mert bár nem vagyok benne biztos de azt hiszem rendelkezem gyógyitó erővel...azt hiszem indigó gyerek vagyok...és tudnék segíteni...
2011. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
75%

RÁK: valahol azt hallottam, hogy 3 nappal a halála előtt még mindenkin lehet segíteni, téged is meg lehet gyógyítani, ha akarod. Ajánlok egy lehetőséget: Kovács-Magyar András, sokan támadják mert pénzéhes lett, az biztos, jól is él, emiatt vesztett is az "erejéből", de Pesten van egy klínikája, azt ajánlom. Ő tüdőrákos volt, és ő volt az első az országban aki kigyógyult belőle (állítólag), azután kezdett el gyógyítással foglalkozni. Ő esetleg vagy a tanítványai szerintem tudnak segíteni. András több mint 400 ezer embert gyógyított meg, köztük rákosokat is. Az elérhetősége ha érdekel: [link]

Veszteni nem veszthetsz, próbáld meg! Legalább kérd ki a véleményüket, addig mindig lehet segíteni, amíg valaki nem mond le magáról!

[link]

2011. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Ne add fel a reményt! Küzdj, mert a lelked csak akkor tud fejlődni, újabb szintre lépni..és ezért is van minden földi életünk, hogy egyre és egyre nagyobb szintre lépjünk. Addig fogod ugyanazt az életedet élni, amíg nem lépsz tovább. Sosincs késő. Egyik rokonomnak pl. minden baja volt, a végén már nem látott, mégsem adta fel a remény. A kórházban ordítva, kínok közt halt meg, de biztos vagyok benne hogy megérte ez az egész földi szenvedése, és ő fönt már boldog hogy teljesítette a feladatát és sikerült feljebb lépnie.

Ha majd fentre kerülsz, és megtapasztalod hogy elpazaroltad a földi életedet, pedig épp azért születtél le ebbe a nehéz helyzetbe mert Istennek célja volt veled, és TE AKARTÁL, TE VÁLASZTOTTAD ezt magadnak...szomorú leszel. És kezdheted elölről sajnos.

Az öngyilkosságról meg csak annyit, hogy ugyanez vele a helyzet...lehet hogy pl. előző életedben öngyilkos voltál és ezért születtél bele ebbe a nehéz helyzetedbe újra. És pl. lehet hogy ha most nem leszel öngyilkos, sikerül a fejlődés.


A lényeg: mindig ott legyen benned a remény, a hit, bízz és küzdj! Soha ne add fel, mert ez már maga a lelki fejlődés. Ha nem is a földi életedben, de odaát mindenképpen meglesz a jutalma. És ne aggódj, nem kell félned. Minden jó lesz ha úgy csinálod ahogyan leírtam. Szeretet vár így is- úgy is.

Tisztelettel. Sok sikert és kitartást.

2012. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként mindenképpen olvasd el a Michael Newton- Lelkünk útjai-t, mert az többet mond minden szónál. Én nagy traumát és depressziót küzdöttem le vele. Segített kigyógyulni. Ha az életemből 1 nap lenne csak, akkor azzal tölteném el. Leír mindent a szellem világról. Teljesen más világba repít, és nem fogsz többé félni.
2012. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!