Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik jártasak a reinkarnációba...

Akik jártasak a reinkarnációban, leírnátok nekem mi fog történni? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Néhány hét múlva meghalok, maximum csak 2 hónapom van hátra.

Azt szeretném tudni ,hogy mi történik velem.

Reinkarnálódom?

Lehet ,hogy egy olyan párhuzamos világba születek ahol nem 2011-et írnak hanem pl 1932-t??

A következő életem szebb lesz, jobbak lesznek az adottságaim??

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 30. 12:36
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Most válaszolóként írtál kérdező?
2011. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem a kérdező vagyok, és azért írtam be ide pofátlanul a kérdést, mert félő hogyha az oldalra írnám ki, kimoderálnák.


A kérdezőnek pedig sajnos nem tudok válaszolni. Együtt érezni se nagyon, mert nem voltam/vagyok hozzá hasonló helyzetben. Egyetlen hiteles dolgot tudok csak mondani számára: Sajnálom... :(

2011. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
mármint hogyha külön kérdést írnék ki neki, na... kissé dekoncentrált vagyok
2011. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon sajnálom, hogy így alakult... =( Hány éves Ön?

Ahogy előttem már megírták, kérdéseire csak Isten tudhatja a választ. Mindenesetre kitartás!

2011. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom meg, mi az hogy rituális életáldozat. Nem véletlen, ha nincs róla hiteles infó a guglin.

Sőt! Eszemben se volt azt mondani neked, hogy a Gugli a barátod (az én barátom különben is a Medvesajt :))

A rituális életáldozatot megemlítettem, mert a témához kapcsolódik, de ne haragudjatok, de nem tőlem fogtok róla részleteket megtudni.

2011. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Solarian ***** válasza:
Csak kis alapvető dolgot mondj róla mer mostmár érdekel.
2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
71%
Ha én lennék ilyen helyzetben, mindennel és mindenkivel megpróbálnék megbékélni, nem csak gondolatban megbocsátani és bocsánatot kérni, hanem ki is mondanám az illetékesnek, ne hordozza egy életen át adott esetben a lelkiismeretfurdalást. És én is sajnálom, hogy így alakult. De igaza van az egyik hozzászólónak: kaptál egy ajándékot is: el tudsz búcsúzni és a szeretteid is el tudnak tőled. Sokaknak nem adatik ez meg.
2011. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
miért fogsz meghalni? :((
2011. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
77%

Újra fogsz születni ne félj a lélek halhatatlan!

Vágyaink alapján születünk újra ez határozza meg kik leszünk következő életünkben.Te mire vágysz a legjobban?

Isten azt fogod kapni! :)

( van egy könyv a Visszatérés ez a reinkarnáció tudományával foglakozik ajánlom figyelmedbe!!!)

2011. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem gondolod, hogy sokan nem akarnak hajléktalannak születni? Vagy mi van azokkal a gyerekekkel akik születésük óta nyomorékok? Te sem gondolhatod ezt komolyan.
2011. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!