Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Minden élő embernek van célja...

Minden élő embernek van célja az életben? Ha igen, akkor honnan lehet tudni, hogy jó úton jár? Vagy erről az útról le sem lehet térni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 08:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hehe én meg néha van hogy egy 'utazó' vagyok... nincs nagyon célom, de azért nem olyan jó az sem, kell a változatosság :)

Van hogy potyázok a vonaton, uccán alszunk, közbe nevetünk sokat is, de mikor már több napig megy a semmittevés, az is kezd unalmas lenni,jó néha hazaérni, meg kicsit tanulni, meg kell a sikerélmény, lehet több dolgot egyszerre csinálni, mert ha monoton ugyanazt csinálod, akkor igencsak úgy fogod érezni h nehezebben mennek a dolgok, tehát letérsz az útról...legalábbis ez az én tapasztalatom :)

2011. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

17:21

Igen, ez a legcsábítóbb dolog az egészben. "Távolra dobom a gondokat és nevetek csak a halálon" Annyira sajnálatos, hogy romlott az egész világ már, de ha valaki igazán akar valamit, azt meg is teheti, bármi történjék is.

2011. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!