Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lássam az aurákat vagy...

Hogyan lássam az aurákat vagy az emberek gondolatait, problémáit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 16:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Kedves 28/ Tudod kedvesem szimpatikus a gondolkodásod-- amikor azt írod, minden energiákból tevődik össze-- és nem tartalmaz az írásod se hol semmi babonaságot-- mint mennyország, angyalok és egyéb sóder..

Igaz hogy elég rosszul de téged a hindu filozófia ejtett rabul-- de ebből talán könnyebb kiszakadnod mint az egyéb vallási bűvöletből.


Tudod kedvesem, nem csak kilépni, de gyógyítani is képes voltam és vagyok- igaz csak az elméletieket tanitgatom de gyakorlatban már semmi-- még sehol nem voltak ebben az országban természetgyógyók se hindu halandzsázok amikor én a klinikán ahol dolgoztam-- komából hoztam vissza, bénákat állítottam talpra és volt hogy magam is megdöbbentem az orvosok pedig kiakadtak-- mert egyetlen éjszaka egyetlen gyógyítási gyakorlattal meggyógyult az a beteg akit se a belklinikán se nálunk nem tudtak meggyógyítani semmilyen gyógyszerrel! Ez pedig nagyon régen volt ám.. 1971 ben-!

Sok mindent olvashatsz, de tanulhatsz is a 2 blogomban. Ime egy pár ajánlott fejezet belőle;

[link]

19. f. A két csodálatos lelkünk.

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.


[link]

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

92.f.Komolyan érdekel az igazság?


Ha Te valóban érteni szeretnéd mitől élünk, miképp gyógyíthatjuk meg önmagunkat, szeretteinket ha szükséges, mert az orvost azért nem szabad kihagyni!! De idegeneket se szabad gyógyítgatni, még pénzért SE! mert a lélek energiánk nem cukorka, hanem a halhatatlanságunk eléréséhez a legfontosabb az hogy a lélek erőssé!! és tisztává annak köszönhetően hihetetlen gyorssá kell válnia az életünk során. Mivel az-az út ami előtte van az valóban maga a pokol a szó teljes értelmében!!

2013. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!