Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mennyi ideig kell ledolgozni...

Mennyi ideig kell ledolgozni egy karmát, ha már sejtem hogy milyen lehettem egyik előző életemben?

Figyelt kérdés
Ugy érzem hogy előző életemben gazdag lehettem,de rossz ember.Ezért ebben az életemben mindíg anyagi gondjaim vannak,és rossz emberek vesznek körül(nem rosszak,csak velem)egész életemben nem szeretett senki,és rosszul bántak mindíg is velem.Valahol felismerhetik bennem amilyen esetleg lehettem,mert aki nem is ismer olyannak hisz,ami egyáltalán nem igaz rám.De dolgozok az ügyben,és próbálom kiegyenlíteni, de ez egész életemben tart,vagy egyszer csak ledolgozom,és megváltozhat az életem?Csak azt szeretném hogy kedveljenek az emberek,legyen 1 normális férjem,és ne legyek szegény.
2011. okt. 5. 08:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy valamit kifelejtettem, amit az előttem szóló pont megemlített, és ez az ítélet-, ítélkezésmentesség, ami könnyűnek hangzik, de valójában az egyik legnehezebb dolog a világon; aki cáfolja, próbálja meg csak egyetlen napját úgy élni, hogy tegyen, halljon, lásson, olvasson bármit, tudatosan figyel rá, hogy soha, semmiben, semmiről, senkivel kapcsolatban nem ítélkezik, se hangosan, se magában! rohadásnehéz... de sebaj, van elegendő időnk gyakorolni (gyak. tényleg végtelen;)
2014. aug. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!