Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valaki tud mondani olyan...

Valaki tud mondani olyan személyt aki foglalkozik hipnózissal, és visszavinne az előző életbe?

Figyelt kérdés

neten már keresgéltem,de hátha tudtok segíteni.

Köszi


2011. dec. 25. 21:04
1 2
 11/14 Antimod ***** válasza:
39%

"Nem az előző élet bizonyítéka"


Ezt én készséggel el is hiszem, az egyetlen "zavaró" tényező az, hogy túl sok elképzelt dologról derült ki, hogy egykor valóban létezett. (Pl. az illető valóban akkor és úgy halt meg, stb.)

2011. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem értem hogy egyeseknek miért fáj az hogy a másik hisz valamiben? én hiszek az előző életben,csak azt nem értem ez most miért szúrja másnak a szemét? Mielőtt jön valaki azzal hogy pénzkidobás, leszögezném előre hogy az ÉN pénzem,én dolgoztam meg érte stb...
2011. dec. 28. 16:35
 13/14 anonim ***** válasza:
A te pénzed. Igazad van, keress egy jó pszichológust aki hipnotizál. Hipnoterápia meg nem haszontalan, azért is csinálják sokan. Persze nem visz vissza oda ami nincs, de segít megoldani a lelki problémáidat.
2011. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Moha- válasza:

Nem javaslom, hogy ilyen überkarma meg divatosan hangzo baromsagokkal kabitsd magad, de az ilyen angyaltanfolyamosdi mindenkeppen vicces lehet.

Magyarorszagon egy olyan kepzett szakember van aki foglalkozik ilyesmivel, o pedig:

Dr. Buda Bela

Szakember, nem pedig elbaszott retaldalt es szanalmas hulye...

Ez a lenyeg. Kapsz majd egy izomlazito szurit is, de nem lesz ingyen, es a tobbi baromsaggal ellentetben, lehet hogy nem hercegno vagy csaszar voltal.

2012. jan. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!