Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus okokra vezethe...

Milyen karmikus okokra vezethető vissza, hogy ennyire szerencsétlen vagyok a párkapcsolati életemben?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és még sosem volt barátnőm, pedig én mindig is normális párkapcsolatra vágytam egy kedves, megértő, vonzó lánnyal. De mégsem jött még össze egy lánnyal sem és utoljára tudomásom szerint középsuliban volt belém lány szerelmes, de ahhoz meg nem mertem közelíteni, mert én mindig is ronda, alacsony fiúnak láttam magam, aki esélytelen a lányoknál. Azért kezdeményezte már az utóbbi időben, de láttam, hogy egy lányt sem nyűgöztem le és sokszor jöttek a van barátom elutasító szöveggel.


Lehet, hogy ez valami karmikus büntetés, hogy most nem lehet szeretnivaló aranyos barátnőm? MInél jobban szeretném, annál inkább nem jön össze. :/



#büntetés #párkapcsolat #karma #szerencsétlen #nem kellek a szép lányoknak
2012. máj. 24. 10:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

a gondolat teremt = ha elhiszed magadról, olyanná is válsz

bárki képes normális emberi kapcsolatok kialakítására!

főleg ha egy kis férfiasság is szorul beléd és nem fogsz megijedni 1-2 visszautasítástól.

hidd el, lesz aki önmagadért fog szeretni!

2012. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!