Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megálmodtam az egyik előző...

IamME21 kérdése:

Megálmodtam az egyik előző életem?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy egyik este egy ilyen lényegtelen álomból hirtelen furán valószerű álomba csöppentem. Álmomban mintha nem önmagam lettem volna. Egy fiatal nő voltam, a huszas éveim elején, pedig egy 15 éves fiú vagyok. Az egész olyan ódivatú volt, mint a régi filmekben. Nem itthon voltam, hanem valami nagy városban. Az egész nagyon furcsa volt, mert ott és akkor nem tudtam, hogy én én vagyok, hanem úgy "éltem", mintha az a nő lennék. Az történt, hogy az apámmal ültem egy kocsiban (egy olyanban, mint ami a Titanic c. filmen is volt). Nem mondta, hogy az apám, de tudtam. Ezt se mondtam, de tudtam, hogy épp hazafelé tartunk. Az egész álomban más se történt, csak ez a néma jelenet. Mi ketten a hátsó ülésen ültünk, elől pedig egy ilyen középkorú férfi vezetett. Más nem történt, mert ekkor felriadtam. Hirtelen tudtam, hogy ki vagyok, de nem felejtettem el azt az egészet, amit ott és akkor álmomban tudtam. Szerintetek ez az egyik előző életem volt? Nyitott vagyok a reinkarnációra, de ez egy kicsit sokkolt.

2012. aug. 17. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én is voltam hasonlóképp csak én nő voltam a középkorban..
2012. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Bármiről lehet álmodni, ezért álom. Előző élet nem létezik.
2012. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

első: és milyen érzés volt? ha gondolod írok privátot.

második: megkérdezhetem, hogy honnan tudod? hogy állíthatod biztosan, hogy nincs reinkarnáció?

2012. aug. 17. 23:59
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Én hiszem a reinkarnációban és akár még azt is megkockáztatnám, hogy előző életedről álmodtál, de biztosat nem merek kijelenteni. :)
2012. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Én is hiszek a reinkarnációban és voltak is hasonló álmaim, az én tapasztalatom az, hogy valahogy a lélekvándorlás nem kötött időhöz. Bárhonnan visszakeveredhetsz, akár a jövőből vagy a jelenből is.
2012. aug. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D utolsó: igen ezen én is elgondolkodtam már, de aztán rájöttem, hogy akkor az egész jövőnk végül is már meg van írva, és akár össze is találkozhatok az egyik előző (ez esetben viszont nem előző, hanem másik) életemmel. és mi határozza meg, hogy melyik életet éltem előbb, ha az idő nincs befolyással rá? :S itt abba is hagytam, mert ez így már kezdett nem tetszeni
2012. aug. 19. 00:23
 7/17 anonim válasza:
én egyszer tisztán beszéltem (veszekedtem) valakivel spanyolul,megismerem a nyelvet tudom hogy az volt,mindent értettem amit beszéltünk álmomban pedig nem tudok spanyolul..
2012. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én egyszer megjósoltattam és kiderült h. az amerikai aranyláz és a függ. háb. között éltem vagy 1700-1800 években.Ír női katona,bíró vagy valamilyen vezető voltam.Tök érdekes mert valóban most is 15 évesen vonzódom a küzdősportokhoz ill a fegyverekhez és nagyon jól bánok a késsel pedig mindig is rossz voltam tesiből és semmit sem tanultam ilyenekről.am humán tárgyakhoz vonzódom irodalom és töri....talán csak annyi h. 9 évesem otthon elkezdtem boxolni de abbahagytam.néha érzem h. olyan vezető személyíség vagyok pedig alapból tök csendes lány vagyok.szokták is mondani h. nem nagyon ismertek még ki.néha egy egy jelenetről filmekben amikor verekednek vagy valami akkor olyan "dezsávű" vagy h. írják mind1 szóval ilyen éezésem van.akkor belegondolok a filjelenetbe és bevillan egy kép: a környezet az ember akivel épp verekszem de magamat nem látom.vagy pl lőnek a filmben és beugrik a kép ott állok egy szobában és azt a tipikus lopakodó módon benézek a konyhában és hátulról valaki letámad minden ugyanaz mint a filmben csak a környezet és az emberek mások de ugyanaz a sztori szóval ilyenek de ez már vagy 1000× megtörtént.
2012. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%

Nincs túlvilág, nincs reinkarnáció!

Az ember többre tartja magát más élőlényeknél és ezért képes abba a kis rózsaszín álomvilágba ringatnia magát, hogy halálunk után nem egy rakat trutyi leszünk, hanem egy jobb helyre kerülünk. Ha lenne isten (vallástól függetlenül bármilyen), szerinted hagyná hogy halomra öljék egymást az emberek?

Nem, az ember alapból kétszínű faj, lásd: összes politikus, aki kicsit többre vitte (és nem feltétlenül az agyi kapacitása miatt).

Ha van is isten, aki megteremtette a Földet, akkor is már rég lesz×rja nagy ívben.

2012. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dávid Benedek válasza:
86%
Az utolsótól kérdezném: Mitől ilyen okos? :) Haltál már meg esetleg, aztán visszajöttél és nem volt ott semmi? :)))
2012. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!