Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem arra, hogy úgy alakuljon az életem, ahogy megálmodtam?

Figyelt kérdés
Kicsi koromtól kezdve mindig úgy képzeltem el, hogy majd megismerek egy aranyos srácot, összeházasodunk és huszonévesen már anyuka leszek. De nekem valahogy nem jött össze úgy a pasizás, mint másoknak. 23 éves vagyok, és most épp nincs senkim (volt már több is ezelőtt). Anyukám múltkor a fejemhez vágta, hogy ő 23 évesen már rég el volt jegyezve és már az esküvőt tervezgették apuval, és hogy hol tartok én ehhez képest, még barátom sincs, nem hogy vőlegényem. Hozzá kell tenni, hogy anyukám már nem fiatal és nagyon szeretne unokákat, tesóm pedig nincs, tehát csak rám számíthat. Én is nagyon szeretnék kisbabát minél hamarabb, csak hát nincs párom :(
2011. szept. 11. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Van erre egy jó megoldás: Keress!
2011. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna most egy baba a szerelmemtől.

21/F


Viszont ahhoz, hogy valaki szeressek, jól ismernem kell, tudnom, kell, hogy ki ő és külsőleg is be kell jönnie valamennyire.

Így pedig, hogy reklámozod magad, hogy baba kellene, sokan úgy értelmezhetik, hogy gyorsan valaki vagyen már el és d..jon meg, hogy legyen babám. Erre nem sok jelentkező lesz.

2011. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet rá esély egyébként. De nem azért, mert megálmodtad.
2011. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy szoktam ismerkedni, hogy rögtön a babával jövök. És nem is arra van szükségem, hogy elvegyen valaki és babát szüljek neki. Egy harmonikus kapcsolatot szeretnék, ha az megvan, jöhet a baba. Csak arra vagyok kíváncsi, mennyi esélye van erre egy nőnek manapság.
2011. szept. 11. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről nem készült statizstika. Készíts egyet.
2011. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? 23 éves vagy, fiatal vagy még. lehet nem leszel huszonévesen anyuka. na és?:) majd leszel később! ne görcsölj rajta, nincs még okod arra, hogy "kapuzárási pánikod" legyen:) nem lehet ezt erőltetni. majd jön a szőkeherceg, ha hagyod, ha kimozdulsz, ha ismerkedsz:) hajrá!:)
2011. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyád sem normális. Régebben könnyebben jutottak lakáshoz, így fiatalabban házasodtak. Volt becsülete a munkának, így ha nem is voltak gazdagok, de meg tudtak élni. Nem voltak annyira eladósodva.

Az pedig, hogy mikor szülsz a te dolgot. Senkinek semmi köze hozzá. Könnyű úgy unokát követelni, hogy nem neki kell felnevelnie.

2011. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!