Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megálmodtam az egyik előző...

IamME21 kérdése:

Megálmodtam az egyik előző életem?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy egyik este egy ilyen lényegtelen álomból hirtelen furán valószerű álomba csöppentem. Álmomban mintha nem önmagam lettem volna. Egy fiatal nő voltam, a huszas éveim elején, pedig egy 15 éves fiú vagyok. Az egész olyan ódivatú volt, mint a régi filmekben. Nem itthon voltam, hanem valami nagy városban. Az egész nagyon furcsa volt, mert ott és akkor nem tudtam, hogy én én vagyok, hanem úgy "éltem", mintha az a nő lennék. Az történt, hogy az apámmal ültem egy kocsiban (egy olyanban, mint ami a Titanic c. filmen is volt). Nem mondta, hogy az apám, de tudtam. Ezt se mondtam, de tudtam, hogy épp hazafelé tartunk. Az egész álomban más se történt, csak ez a néma jelenet. Mi ketten a hátsó ülésen ültünk, elől pedig egy ilyen középkorú férfi vezetett. Más nem történt, mert ekkor felriadtam. Hirtelen tudtam, hogy ki vagyok, de nem felejtettem el azt az egészet, amit ott és akkor álmomban tudtam. Szerintetek ez az egyik előző életem volt? Nyitott vagyok a reinkarnációra, de ez egy kicsit sokkolt.

2012. aug. 17. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Az utolsó volnék. Akkor egyszerűsítek: Ha volna Isten hagyná, hogy az emberek halomra öljék egymást? Vagy ha van akkor csak tűri, mert milyen szórakoztató ez, mint egy valóságshow. És lehet, hogy Isten, meg a kerubok (amilyen kövérek) épp popcornt zabálnak odafent? :)
2012. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

A szabadakartanak az a lényege, hogy nem szólnak bele odafentről.


A kérdésre válaszolva: Lehet, de az ember nem igazán álmodik előzőéltéről, amennyire én tudom.

2012. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem álmodtad meg. Nincs előző élet, sem következő.
2012. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kizárt. Nincs előző élet.
2012. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Varga Pisti ***** válasza:
Előző életed biztos nem volt se neked se másnak,nincs, hazugság!!
2012. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nem mondtam, h az volt, hanem kérdeztem, te nagyonokos...

am meg miért ne lehetne? talán bebizonyította valaki?

2012. dec. 27. 14:34
 17/17 anonim ***** válasza:

Akár, meg is álmodhattad.


Vagy lehet, hogy valamit így dolgozott fel a tudatalattid.


Nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani az ilyen dolgoknak, hiszen az életünket itt és most éljük. Az akkori (vélt múltbeli) életeddel is így volt. Tanulságot lehet belőle levonni, de mindig eszembe jut, hogy a racionális agyféltekéjüket használók számára vannak előző életek, és a művészi agyféltekéjüket használók számára, illetve a két agyféltekét egyszerre használók számára pedig nincs, illetve csak a jelen létezik főleg. Kérdés, boldog akarsz-e lenni, vagy elemezni szeretnél.

2015. febr. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!