Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges? Létezik lélekvándo...

Lehetséges? Létezik lélekvándorlás?

Figyelt kérdés
lehetséges hogy 2 szerelmes újra egymásra találjon egy új testben, egy új korban? Vagy ez csak kitaláció? Vannak bizonyíték arra hogy van lélekvándorlás? Igaz hogy néhány kisgyerek emlékszik néhány részletre az előző éltéből?

2013. máj. 11. 13:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Adaptációs szabadságon vagy kint, vagy bent az osztályon is van internet?
2013. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kedvesem, a legtöbbet bezáratta gyurcsányfeco ezért vagy szabad te is nem igaz?
2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen, de én pont meggyógyultam, és a többi normális ( ketrecen kívül levő) emberhez hasonlóan elmebajosnak gondolom azt, aki pszihedelikus , vagy egyéb módosult tudatállapotban megélt élményeit valóságnak gondolja, sőt tisztán látónak képzeli magát hozzánk, többségi vakokhoz képest. Ilyenek a pszihiátrián közhelyszámba mennek. Meg azt ne várd el, hogy elhiggyük, hogy van a Földnek, vagy más bolygóknak szive, amely szervet mi alaposan ismerjük, mint ami a vért pumpálja a gerincesek szervezetében.

De mivel megbántottalak, engesztelésül megajándékozlak néhány általam kitalált, de ezo körökben jól használható meghatározatlan jelentésű fogalommal:

Szìvéleterő, tudattest, létenergia, centrális én, vérrögvalóság, vanás.

2013. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13/ a sziv fogalmát, képletesen és tiszteletből írtam a Földünkkel kapcsolatban, mint valamikor egy ó-kori ember egy kőtáblára véste, szintén szimbólumként. hisz ha nem lenne a Magma a Földünk közepén, akkor élet se lenne a Földön. Ha nem lenne szíve az életnek akkor élet se lenne. Érted már?


amit pedig írtam azt nem kötelező elhinni-- van helyette épp elég vallási vagy EZO sóder de olvashatsz tudósoktól származó baromságokat-- épp a napokban hallottam a tv-ben fizikusokat beszélni még a vallási maszlagoknál is elrugaszkodottabb fantazmagákról

2013. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem, továbbra sem értem. Pl. Miért kellene tisztelni a Föld belsejét pl. azzal, hogy nagy betűvel írjuk a magma szót. Az sem világos, hogy miért kell a magma az élethez. Én simán el tudok képzelni olyan bolygót, amelyen virul az élet, a belsejében meg csak szilárd kőzet van. De hogy az életnek szive lenne? Na ez már igazi baromság. Ilyeneket - persze magasabb szinvonalon - a Hamvas Béla írogatott. Ezeket kizárólag szabd bölcsészek vélik megérteni, persze nem egyformán.
2013. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15/sajnálom, nőj fel és nem ártana olvasni a Földünkről egy kicsit.


Igaz, én nem vagyok Hamvas Béla de talán többet tudok viszont, mint Ő. A Földünkről, az életről, a halálról.

2013. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja és a Magma fogalmat azért írtam nagy betűvel hogy jobban látható legyen, ne olvadjon össze más szóval, ez a neve tulajdonképpen a Föld magjának, amely azért fontos hogy legyen, mert onnan áramlik ki a magnetoszféra amely ráborul védőn a földi életre az univerzum durva töltéseivel szemben amit nem tud megszűrni semlegesíteni az az Ózonunkat támadja meg, majd ami azon is túl jut,mint magas feszültségű töltések, sajnos az életre veszélyesek.


A Földünket rajta a természetet pedig tisztelni és óvni illik és kellene, mert az élet általa keletkezett és általa létezhet. A Földünket illene Istenkét tisztelni, nem holmi univerzumi, téveszme alkotta, akármi istenséget ami nem létezik, csak az ostoba vallásos mesékben!

2013. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hajrá mami!

A

2013. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A szemétáda, aki hülyének nevezett, és az előbb rossz gombot nyomott.
2013. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én már szinte megszoktam, hogy mindig olyan érzésem van, mintha már átéltem volna mert velem ezt már egy csomószor megtörtent.Nagyon fura de közben izgalmas érzés tölt el amikor ez megtörténik.(11 éves vagyok, és velem ez már csomószor megtörtént)
2018. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!