Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy embert klónoznának...

Ha egy embert klónoznának akkor annak lenne lelke? Ha lenne akkor az eredeti lélek másolata lenne vagy egy másik lélek költözne belé?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Semmilyen szinten nem ismerné az emberséget és a szeretet fogalmát, olyan lenne mint egy robot .
2013. máj. 27. 16:28
 32/61 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed,ha azt hiszed tudod.


Hogy nekünk mi a véleményünk?


De gondolom abból indulsz ki,ha téged klónoznának az nem lehetne másik ember,mert te csak a saját testedet érzékeled.

Ha engem vagy téged klónoznának,mivel már abszolut lehetséges,hogy hihetsz olyant,hogy a klónod csak egy robot másolat.Nekem is az a véleményem annyira robotmásolat,minthogy nem másolat az egypetéjű ikrek sem csak a klón időben máskor "született".

2013. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:

Azonkívül Dolly a híres klónozott juh csak egy robot volt?


Jó szerinted robot volt,szerintem meg nem,mert a robot az robot,robot a háztartási gép a számítógép stb.....

2013. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
33# Félreértettél a tudata lenne olyan egy lelketlen klónnak .
2013. máj. 27. 16:59
 35/61 anonim ***** válasza:

Pedig a 33-as nagyon jó dologra világított rá a válaszában.

Dollyról, a '96-ban klónozott birkáról hallottál már, nem? Semmiben sem különbözött egy átlagos birkától, nem csak kinézetben, viselkedésében, jellemében sem. Szóval ha van lélek, akkor neki is ugyanúgy volt, mint bármely birkának, egy klónnak ugyanúgy van, mint bármely élőlénynek. Ha meg nincs lélek, akkor meg ugyanúgy nincs egy klónnak se, ahogy semmi másnak.

2013. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

"Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem: mi van akkor, ha az emlegetett klónnak nincs lelke? Miben nyilvánulna ez meg szerintetek? "


Én csak erre a kérdésre válaszoltam, szerintem is van lelke mind az embernek mind a klónnak csak kérdés hogy milyen .

2013. máj. 27. 18:17
 37/61 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted többféle lélek is létezik?
2013. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Nem létezik többféle, csak honnan jön ? Magától teremtődik vagy lélekvándorlás során költözik bele a testbe, vagy esetleg egy olyan szellem lelke költözhet bele akit valami még a Földön tart ? Ilyen változatokat tudok elképzelni .
2013. máj. 27. 19:05
 39/61 anonim ***** válasza:
Honnan jön?ezek szerint te tudod,hogy a tied honnan jön,hát honnan jött?(Dollyé is onnan egyébként)
2013. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

"2 egypetéjü iker nem tökéletes másolata a másiknak tudtommal, csak meglehetősen hasonló."


Megjegyzés:

0%-ra pontozták, pedig igaza volt.

2013. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!