Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy embert klónoznának...

Ha egy embert klónoznának akkor annak lenne lelke? Ha lenne akkor az eredeti lélek másolata lenne vagy egy másik lélek költözne belé?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 SuperUrzu7 ***** válasza:

Értem... Így mindjárt világosabb... De ne aggódj, csupán annyira bízok meg a tudományban mint a hasonlóan korrupció sújtotta történelemben. Nem vagyok ateista sem deista. Én az egészséges középutat próbálom megtalálni csupán manapság nehéz...


Ha már úgy is tanultad a szakmát bátorkodom megkérdezni. Csak kíváncsiságból: A pszichológia mit mond a test önfenntartó agyrendszeréről? (Értelem szerűen azon funkciók irányítását ellátó rendszerről beszélek, mely nem mi mint személyiség vagyunk.) Mert azokban a könyvekben melyeket én olvastam mint egy elzárt külön személyiség fajta beszéltek róla. Változott az álláspontjuk?

2013. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!