Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy embert klónoznának...

Ha egy embert klónoznának akkor annak lenne lelke? Ha lenne akkor az eredeti lélek másolata lenne vagy egy másik lélek költözne belé?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
40.ik válaszoló ennyire süsü vagy,miben volt igaza,lásd a 24.válaszolót,amit csak ismételni tudok,egyetlen sejt osztódik ketté,ki kinek a klónja te nagyon okos??????
2013. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Először is nem cáfolták a reinkarnációt,te honnan merészeled ezt konkrétan kijelenteni.

Sőt dokumentumfilmek,sőt filmek is készültek a reinkarnációs emlékekről lásd A tegnap gyermekei című filmet.

De bevetíthetném a magamét is,úgyhogy te más nevében ne merj beszélní!!!!!!!!!!

2013. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

" de azért,ha minden ellene szólót alátámasztottak" te nagyokos megmondanád,hogyan,mert a saját példámból és,amit a dokumentumfilmekből láttam,elkezdhetünk egy vitát,mi sül ki végül is belőle.

Mert itt csak egy derült,ki,hogy te tapasztalat nélküli elméletgyártó vagy CSAK!

2013. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

"40.ik válaszoló ennyire süsü vagy,miben volt igaza,lásd a 24.válaszolót,amit csak ismételni tudok,egyetlen sejt osztódik ketté,ki kinek a klónja te nagyon okos??????"

Abban igazad van, hogy egypetéjű ikreknél egyetlen petesejt termékenyül meg, de aztán amikor különválnak, a sorozatos sejtosztódások közben mindkét iker fejlődése közben bekövetkeznek apró kis mutációk, mint ahogy természetes esetben is. Így igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy nem egyeznek meg 100%-ban. Lehet, hogy ez a különbség csak 0,0001%, de ennyi mindig ott van, és ezért nem tökéletes hasonmása egymásnak egyetlen ikerpár sem.

2013. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 SuperUrzu7 ***** válasza:

Oké-oké!! Nem kell harapni, semmi rosszindulat sem volt bennem. Megmondtam, itt senkinek sincs igaza, én csak leírtam amit én összegyűjtöttem róla * év alatt. Valóban nincs álom én hallucináció agyműködés nélkül, de én ezt nem is mondtam... Hozzátettem, hogy ezek a "látomások" nagyon rövid idő alatt történnek meg, nem hosszabb 2-3 másodpercnél a halál bekövetkezte előtt. Ilyenkor az agy igen magas teljesítményen működik. A rossz emlékekre meg mit mondjak, én is tévedhetek! Na! Ezt akartad gondolom hallani. Én tudom és be is ismerem, hogy tudok tévedni. Senki sem tévedhetetlen. Akkor mástól is függ a "végső felvonás". Mond el hol hibáztam, mond el hogy a helyes, HOGY MIÉRT, és én meg majd megértem és ha igazad lesz megjegyzem. Ez a kommunikáció általi tanulás lényege, ez az eszmecsere. Nem csata ez, hogy most kinek van igaza és kinek nem... Csak kulturáltan. Ha rosszindulatúnak tűntem akkor bocsánat.


-Amúgy az egy dolog, hogy a két sejt (az alap és a klónozott) ugyan az, de általában azt hívjuk klónnak, amelyik készült... (hipotézis, ezt sehol nem olvastam)

2013. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 Antimod ***** válasza:

"Csak kulturáltan. Ha rosszindulatúnak tűntem akkor bocsánat."


Nem megtámadni szerettelek volna, csak unom már a félremagyarázásokat, amelyekkel egyesek igyekeznek kibújni a HKÉ jelenség megmagyarázása alól. Látom, te ennél nyitottabb vagy szerencsére.


Egyébként az ilyet átélők szerint éppenhogy nem az utolsó felvonás, hanem valami másnak a kezdete. Teljesen mindegy, hogy az illető, aki ilyet átélt, az gyári rakodómunkás, takarítónő, egyetemi docens vagy elismert agysebész - mind azt fogja mondani, hogy az élmény leírhatatlan, és kétségtelenül valóságos. Miért ne hinnék nekik?

2013. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Gaebrol azt írod,az ikrek tovább fejlődésénél előfordulnak "mutációk",ez nyilván így is van,de a klónozásnál nem?


Ott szerintem még jobban elő kell fordulni,márpedig az időbeni és ugye testbeni (hiszen vszleg másik szülőben fejlődik) különbözőség miatt.

2013. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig eddig arra vártam,hátha valaki leírja a klónok "tökéletlenségét" vagyis,hogy "látszólag miért is állították le Dolly után az emberi proyektet.


Bár kötve hiszem,hogy leállították,csak nem hozzák nyilvánosságra.


Mert Dolly és a többi klón nagyon gyorsan öregedett és mindazon bajok,amik kijöttek már az eredeti esetében,a klónnál nagyon gyorsan kialakultak,akarom mondani evvel azt,hogy nem az volt,mint az egypetéjű ikrek esetében,hogy megszületnek és majd felnőtt korban esetleg kialakul a köszvény,hanem rémes gyorsan kialakultak a klónoknál,ezért állították le "állítólag" az emberi proyektet.


Nem tudom,ti mennyire tájékozódtatok ez ügyben,de kb 15 évvel ezelőtt sokat foglalkoztak a témával.

2013. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 SuperUrzu7 ***** válasza:

Sajnos nagyon is tudom milyen érzés Antimod... Ezért is kezdett érdekelni ez a tudományág. Ugyanakkor bennem az eset teljesen más érzéseket keltett. Mint mondtam, tegyék fel ezt a kérdést 50 év múlva, talán már elfogadott szisztéma lesz. Nem megcáfolni akartam a reinkarnációt csupán leírtam, hogy a tudomány jelenlegi kutatásai nem túl fényes jövőt adnak neki. Egyrészt mert az átéléseket a pszichológia képes megmagyarázni, másodszor meg mert gyakorlatilag minden eddigi felállított fizikai rendszert felrúgna. De az emberiség amilyen konok folyamatosan fejlődik. Bár jelenleg nem feltételezhető, de ki tudja mit hoz még a jövő e-téren. Itt a lényeg azon van, hogy én a jelenlegi álláspontot írtam le, ez a kérdés meg a jövőbeli tudást igényli majd. Remélem így már jobban fog tetszeni.


És persze elnézést, elsősorban a "hülyézős" névtelennek ment a levél, mert mindenféle magyarázat nélkül lenézi az ember tudását. Reméltem, hogy nem fogod magadra venni...

2013. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Visszavonom a hülyézést,nem is vagy hülye,csak megbízol a tudományban.Hát ne bízz meg benne,nagyon képlékeny dolog,főként a pszichológia,na az meg aztán különösen.

Én 20 éve elvégeztem 2 éves pszichológia képzést.


Akkor nagyon élveztem,mára azt mondom gyenge,kevés és egy helyben topog,kiábrándító és sok most még megmagyarázhatatlanra csak bemagyarázza ! a magyarázatot.

2013. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!