Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak a cselekedeteinkkel...

Csak a cselekedeteinkkel lehet befolyásolni azt, hogy mik leszünk következő életünkben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha mondjuk sok rosszat teszünk, következő életünkben is rossz dolgok fognak történni? Ez gondolom így van, de azért kikérném a véleményeteket. Ki lehet választani, mik legyünk, vagy az csak a karmától függ? Esetleg semmi köze sincs a karmához, csak újjászületünk, mint egy boci? Nem igazán vagyok képben az ilyeneknél, úgyhogy aki jártas, az segíthetne nekem elmondani pár dolgot a reinkarnációról.

2013. júl. 28. 15:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, szerintem ha mindent megtapasztaltál és mindent megtanultál, akkor kész vagy:) Én úgy képzelem, h aki ember, az kövi életében is ember marad, és abban kell a maximálisat, a tökéletest elérnie; tökéletesre fejlődnie.
2013. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
*ha váltogatódna akkor mindig előlről kéne kezdeni:D
2013. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
*És azzal nem jutna előlrébb a fejlődésben:S:D
2013. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ha sokkal olyanabb leszel, mint amilyen most vagy (hú de hülyén hangzik ez így:D ), akkor kezdem sajnálni a cigányokat.
2013. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 28. 16:11
 6/33 anonim ***** válasza:
én egy valamit nem értek a reinkarnációban: ha újjászületünk, akkor hogy is van hogy folyton növekszik a lélekszám, népesség? egyre több ember lesz megint ember és egyre több növény meg állat válik emberré? vagy van egy lélekgyár...?
2013. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 baldwin13 ***** válasza:
Miből gondolod, hogy van következő élet. Egy kis időre már jártam a túloldalon, de semmi ilyet nem tapasztaltam. Az igazság az, hogy a Föld összes élőlénye csak egy esélyt kap.
2013. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 BlackSword ***** válasza:

A reinkarnáció nem létező valami... Azok találták ki, akik gyávák megtenni valamit és nem képesek vállalni a felelőseget a tetteikért, éppen ezért nem teszik meg, és abba a tévhitbe ringatják magukat, és nyugatják a lelküket, s ezzel megmagyarázzák a "bizonyítványukat" hogy miért is nem teszik meg...


Kényelmes takaró... De tényleg...

2013. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
én meg azt nem hiszem el, hogy a tudatunk a halálunkkal semivé foszlik, ergo kell egy vagy több "gyűjtőhely" ahova távozunk...
2013. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
6. Csak nincs annyi test h mindenki egyszerre lejöjjön, nem szeretkeznek egyszerre annyian, mert nem is vagyunk annyian; lehet ha mindenki lejönne egyszerre, hely se lenne xD Na de több lény többet szaporodik; azt vágod:D
2013. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!