Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak a cselekedeteinkkel...

Csak a cselekedeteinkkel lehet befolyásolni azt, hogy mik leszünk következő életünkben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha mondjuk sok rosszat teszünk, következő életünkben is rossz dolgok fognak történni? Ez gondolom így van, de azért kikérném a véleményeteket. Ki lehet választani, mik legyünk, vagy az csak a karmától függ? Esetleg semmi köze sincs a karmához, csak újjászületünk, mint egy boci? Nem igazán vagyok képben az ilyeneknél, úgyhogy aki jártas, az segíthetne nekem elmondani pár dolgot a reinkarnációról.

2013. júl. 28. 15:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

29-es jól írta.

Amúgy arra példa amit írtál, pl fulladásos halálról, az is kihat a leendő életekre. Pl aki egy erőszakos halált halt, mondjuk vízbe fojtották akkor a következő életeiben fél a víztől, addig amíg fel nem oldja ezt.Vannak is ilyenekről videok youtubeon angol nyelven, amikor egy-egy fóbia vagy irracionális félelem miatt visszavisznek valakit előző életébe, visszaemlékszik és ott kioldódik belőle ez a dolog.

A felsőbb éned ugye kiválasztja hova születsz, azaz te magad határozod meg, méghozzá olyan helyre fogsz ahol a legjobban tudod teljesíteni a magadnak kijelölt feladatokat az adott életedre vonatkozóan.

2013. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. szept. 13. 14:40
 33/33 Anonymus1986 válasza:
Ez így van
2013. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!