Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak a cselekedeteinkkel...

Csak a cselekedeteinkkel lehet befolyásolni azt, hogy mik leszünk következő életünkben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha mondjuk sok rosszat teszünk, következő életünkben is rossz dolgok fognak történni? Ez gondolom így van, de azért kikérném a véleményeteket. Ki lehet választani, mik legyünk, vagy az csak a karmától függ? Esetleg semmi köze sincs a karmához, csak újjászületünk, mint egy boci? Nem igazán vagyok képben az ilyeneknél, úgyhogy aki jártas, az segíthetne nekem elmondani pár dolgot a reinkarnációról.

2013. júl. 28. 15:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Felesleges olyantól félni, amit úgyse fogsz érezni.
2013. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nos, mivel én vagyok a kérdező, de velem senki sem foglalkozik, akkor én azt mondom, hogy én egyáltalán nem félek a haláltól, én attól félek, hogy hogy halok meg. pl. ha megfulladok, akkor szenvedek, és én nem akarok szenvedni, gondolom senki sem.. magától a haláltól nem félek.. :I
2013. júl. 29. 15:59
 23/33 anonim ***** válasza:

# 21 honnan tudod, te haltál már meg? :D

kérdező: igaz :)

2013. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Szerintem tudni senki sem tudja, csak majd ha meghalunk. Azért is kérdeztem, mert kíváncsi vagyok, érdekelnek ezek a dolgok, mindig is hittem az ilyesmikben, és hátha van olyan ember, akinek van róla fogalma, hogy miként zajlik ez. :) Mindenesetre, nem akarok a halál előtt szenvedni, csak ezt tudom. :) Tényleg köszönök minden választ. :))
2013. júl. 29. 21:56
 25/33 anonim ***** válasza:
szerintem senki embernek nincs róla fogalma, maximum hite, elképzelése stb. :)
2013. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
igen :)
2013. júl. 30. 01:26
 27/33 anonim válasza:
Egy jó tanács minden napot úgy élj meg mintha az az utolsó lenne! Minden napnak elég a maga baja. Felesleges ilyenen spekulálni, mert addig gondolkodsz ilyeneken ,amíg tényleg lehúzzák a rolót aztán kapadozhatsz, hogy hát nem is éltem igazán. Kérlek, ne szúrd el az életed ilyenekkel, mert bánni fogod, ez az egész reinkarnáció azoknak való, akik gyávák élni az életet, gyávák kockáztatni! Ha kicsi a kockázat a nyeremény is csekély! Minden jót!!!!
2013. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :)
2013. aug. 17. 14:17
 29/33 anonim ***** válasza:
Te magad döntöd el,hová fogsz leszületni,vagyis ki leszel a következő életedben.De akkor a felettes éned dönt,tehát nem biztos,hogy éppen a legkedvezőbbet fogod választani,mert hát akkor mindenki tökéletes kinézetű és gazdag lenne :D.Azt fogod választani,amire úgy érzed,hogy szükséged van,amit meg szeretnél tapasztalni.
2013. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2013. aug. 22. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!