Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban lévők! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévők! Ti hogy vagytok ezekkel?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok le, mennyi ideje vagytok együtt a párotokkal, és milyen gyakran ,,csináljátok", illetve, hogy hogy jött össze az első alkalom. Úgy értem, spontán, vagy előre be volt tervezve? Tudom, hogy mindenkinél más, hogy hányszor fekszik le a párjával, de én nem akarok sok szexet, és idegesítene, ha a pasim közben meg csak arra gondolna, hogy na mikor fekszünk már le...
2011. nov. 21. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig csak arra fog gondolni
2011. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 atilis ***** válasza:
Ha szerelmes lennél, úgy kellene visszafogni téged, hogy ne csak állandóan sexeljél. Nálunk ilyen probléma nem volt, ha lenne, már nem lennénk együtt. Neked más problémád lehet, de hogy nem vagy szerelmes az biztos.
2011. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát te sem vagy szerelmes...
2011. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 7 hónapja vagyok együtt barátnőmmel, 4 hónapnál volt meg az első. ő még szűz volt és miután általában nála aludtunk együtt megdumáltuk hogy akkor legyen az első amikor nálunk vagyunk. nem is tom miért. talán mert itt lazábban lehet mert jobb a szigetelés :)

azóta kefélünk mint a nyulak.

2011. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lassan 2 hónapja vagyunk együtt,3hét után feküdtünk le. Nem tudom pontosan milyen gyakran,van hogy kétszer egy nap(reggel,este), de van,hogy nem talizunk minden nap. Ritka,hogy ne kívánjuk meg egymást ha együtt alszunk.:)

23/L

2011. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már több mint 2 hónapja vagyunk együtt. Mi nagyon sokat...amikor lehetőség van rá (márpedig mi bárhol megtaláljuk rá a lehetőséget...mondjuk már rossz idő van..így nehezebb ) az első teljesen magától jött..nem számítottunk rá..megtörtént..jah..és 3napra rá miután összejöttünk..
2011. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 es fel eve vagyunk együtt!minden napos a szex!najo van hogy egy heten egy nap kimarad de az nem baj!nagyon szerelmesek vagyunk egymasba meg mindig!mi nem terveztuk be az elsöt spontan jött!
2011. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 éve vagyunk együtt, amikor csak megkívánjuk egymást, szexelünk. Mivel csak hétvégente találkozunk ezért van, hogy 3,4,5ször egy nap. És ezek általában fél-1 órás "menetek". Szűz voltam, 2 hónap után feküdtünk le. 17L
2011. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2,5 éve. soha. sehogy. 18L+21F
2011. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!