Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egész életemben semmi nem...

Ha egész életemben semmi nem jön össze, akkor az előző életemben nem éltem példás életet?

Figyelt kérdés

Évek óta nem kapok munkát, nem bírunk albérletet találni, nem jön össze semmi. És végig kell néznem, ahogy egy másik ismerős lány csak besétál a készbe, és nem kell dolgoznia sem.

De apróbb dolgokban is folyton peches vagyok. Pl ha vendégségben vagyunk, csak akkor nem működik a zuhanyzó, ha én szeretnék zuhanyozni. Ha valamiről azt mondják, nem lehet elrontani, nekem tuti rosszul sikerül. És így tovább, és így tovább....


Hogy tudnék ettől megszabadulni?


20l


2014. júl. 5. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túl negatív beállítottságú vagy ezen kellene változtatnod fiatal vagy még nincs munka valóban nagy a munkanélküliség akkor irány külföld és ott is lehet próbálkozni elég szép eséllyel (csak körültekintően kell megválasztani az utat hogy menj ki)

Egézséges vagy? Nincs semmi bajod? A családod szeret? örülj ennek másnak sajnos még ez sem adatott meg

2014. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Külföldön élek.

Nem sajnos van egy szívbetegségem, ami nem vezet ugyan közvetlen halálhoz, de nem lehet kezelni.

A családomra sosem számíthattam, mert apukám idegbeteg és terrorizálta az egész családot. Anyukám lelkileg gyenge, pszichiáterhez jár, nem mer elválni.

2014. júl. 5. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
akkor csak sajnos most ilyen helyre/helyzetbe születtél (ezt kell megtapasztalnod) de soha ne add fel a reményt nincs az a rossz amit ne lehetne legyőzni :) önmagadban kell keresned a kulcsot és addig is próbálj meg örülni annak amid van
2014. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ebben nem vagy egyedül kedves kérdező.

Pedig már kezdtem azt hinni, hogy ilyenek csak velem történnek, de úgy látom, nem.

2014. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A környezetem csodálkozik, milyen optimista vagyok, holott voltunk szegények (mikor otthon laktam), voltam még szegényebb (mikor már külön), és most is csak átlagosan tengődöm munka hiányában.

Biztos más is van így, de a sors folyton csak olyan emberekkel hoz össze, akiknek egy csettintésre ölébe hullott minden.

2014. júl. 5. 14:51
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 14:51


Üdv a klubban, kedves válaszoló. Neked sem sikerült még rájönni, hol lehet a hiba?

2014. júl. 5. 14:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyszer gondolkozz el azon, hogy mi az, amit csinálni szeretnél. Úgy értem, amit valóban csinálni szeretnél. Mondjuk ajánlanám hozzá a meditáció valamilyen formáját, hogy megtudd, mi a lelked leghőbb vágya. Ha megtaláltad, légy megfontolt, és tervezd el, hogy hogyan akarod megvalósítani. Kérj segítséget ehhez, az interneten is sok jó megoldás található. Ha megvan, vágj bele.

Ami a többit illeti, becsüld jobban magad. Ja, és Popper Péter üzeni a túlvilágról is, hogy "az életet nem kell tól komolyan venni".

2014. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát,amit itt leírtál aszerint az áldozat szerepét vetted fel ebben az életedben.Ha ettől a maskarától megszabadulsz,biztos nem olyan könnyű,ahogy írom,akkor jobb lesz.Egyébként meg kell szabadulni azoktól is,akik ezt a jelmezt rád kényszerítik.

Lehet,h furán hangzik,de jó lesz.

2014. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előző életedben kiváló(anyagiakban gazdag) életet értél,viszont rettentően zsugori,önző ember voltál.Most ebben az életedben meg kell tanulnod,milyen az,mikor dolgozni kell...és mikor még munka sem adatik meg,,,meg kell tanulnod kretívnak lenned...szenvedned a kajáért.Meg fokozhatnám.Mind1,,,az a lényeg,hogy ebben az életedben folyamatosan csak szopni fogsz.
2014. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy "szellem" van az aurámra tapadva, ő miatta nem jön össze semmi. Mostanában egyre gyengébb a hatása rám, ezért nem vagyok annyira szerencsétlen...
2014. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!