Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egész életemben így lesz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben így lesz? Sosem lesz jogom beleszólni semmibe? Hogy oldjuk ezt meg?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz az esküvőnk, de úgy érzem, hogy szinte már semmibe nem számít a véleményem.

Mikor tavaly eljegyeztük egymást a vőlegényemmel, még semmi gond nem volt, az ő családja nagyon jól fogadta a dolgot, bár már eddig is családtagnak tekintettek (először féltem tőlük, mert nagyon gazdag család és én nem vagyok gazdag).

De a szűkkörű, egyszerű esküvőből lett egy több száz fős, hatalmas esemény, nagy felhajtással... Nem akartam nagy esküvői ruhát, erre kaptam rögtön kettő, külföldről. Tényleg gyönyörűek, de én egy visszafogott ruhát szerettem volna, nem olyanokat, amikről távolról is üvölt, hogy méregdrágák és bármilyen hihetetlen, nem akartam hercegnőnek öltözni az esküvőnkön.

A 2 legjobb barátnőmet akartam koszorúslánynak, de lett még pluszba 6, ebből egy olyan, akit alig ismerek.

Az esküvői menü is teljesen más lett, mert amiket én mondtam, azok túl nehéz ételek, ilyeneket csak a falukban esznek, nem ilyen eseményre valók.

Mindennel ez van, a párom anyukája totál bekattant, rá sem ismerek.

Lassan úgy érzem, mintha ez az ő esküvője lenne és én egy statiszta lennék, vagy nem is tudom.

A vőlegényem azt mondja, hogy csak a válása miatt ilyen (20 év házasságnak nemrég lett vége) és próbál segíteni és lefoglalja magát a szervezéssel, a legjobbat szeretné nekünk.



Nem tudom, hogy mit kellene tennem, mert csak segíteni szeretne, de ez már sok. Félek, hogy esetleg később is ez lesz.

Már jeleztem neki finomat, de semmi eredménye nem volt.


2014. jún. 9. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha a vőlegényed, későbbi férjed nem áll melletted teljes mértékben, esélytelen leszel a családjával szemben. Ezt jó ha az elején tisztázzátok!
2014. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Le kellene ülni hármasban es elmondani, hogy ez a ti esküvorol es ugy lesz, ahogy ti szeretnétek. Anyukatol kedves, higy segít, de túlzásba esik.


Néma gyereknek anyja se érti a szavát.....

2014. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem állsz ki magadért, akkor igen, egész életedben így lesz.
2014. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De már szóltam neki, akkor lerendezte annyival, hogy csak a legjobbat szeretné nekünk és nem lenne jó, ha farmerban lennénk az esküvőn, ez lesz életünk egyik legfontosabb napja, emlékezzen rá mindenki.
2014. jún. 9. 16:49
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Én berántottam a kéziféket és bejelentettem, hogy 2 tanús lesz a 200 fő helyett, mondjuk nekem anyám próbàlta ezt, de kiegyeztünk végül 30 főben,..... Igaza van a többieknek: ha most nem állsz ki magadért, máskor sem fogsz.
2014. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Hát figyelj...Végülis 1 napot ki lehet bírni a násznéppel...Tudom ez rólad és a vőlegényedről kellene, hogy szóljon, de valami kompromisszumra kellene legalább jutnotok...


A család az esküvőn kívül még mibe szól bele?Nem szabadna, hogy elmérgesedjen a helyzet.

2014. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Bence_ ***** válasza:
78%
Ha azt akarod, hogy számb vegyen akkor ülj le vele és beszéljétek meg. Mond el, hogy nagyon köszönöd, hogy jót szeretne nektek. Ennek örülsz de ez a TI esküvőtök. Neked kell a sarkadra állnod.
2014. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom nem te fizeted anyós túlkapásait. Ha pedig ő fizet, akkor bele is szólhat.
2014. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

Örülj neki,hogy rendezi és tök buli lesz az egész:)))

Bár kinek mi..én szeretem a nagy felhajtást, de valaki meg nem.Igazából úgy lenne célszerű ha NEKED is ugyanolyan beleszólásod lenne, vagy legalábbis találni egy arany középutat..mert ha most így beleszól, később is bele fog bármibe, és mivel a leendő férjed se nagyon áll ki melletted, lehetséges ,hogy egy idő után elnyomva érzed majd magad.

2014. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
ha ő adja a pénzt joga van beleszólni. ha esetleg lakást kocsit is ő vesz akkor abba is. ha másképp akarod,oldjátok meg saját pénzen
2014. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!