Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egész életemben semmi nem...

Ha egész életemben semmi nem jön össze, akkor az előző életemben nem éltem példás életet?

Figyelt kérdés

Évek óta nem kapok munkát, nem bírunk albérletet találni, nem jön össze semmi. És végig kell néznem, ahogy egy másik ismerős lány csak besétál a készbe, és nem kell dolgoznia sem.

De apróbb dolgokban is folyton peches vagyok. Pl ha vendégségben vagyunk, csak akkor nem működik a zuhanyzó, ha én szeretnék zuhanyozni. Ha valamiről azt mondják, nem lehet elrontani, nekem tuti rosszul sikerül. És így tovább, és így tovább....


Hogy tudnék ettől megszabadulni?


20l


2014. júl. 5. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A környezetem csodálkozik, milyen optimista vagyok"


Ebben benne van szabadulásod kulcsa. Kisértések, rossz karma vagy próbák alatt állsz az igaz, ez az apróbb dolgokban is megmutatkozik ami folyton idegesiti az elmét és elveszi a tudását, elvakitja, de folytonos szerencsétlenségek is. Rossz karma nagyon szivás, sok ideig (nemtudod meddig) tart mert egy élet hat a következőre, és idő elött csak Isten szabadithat meg belőle, megtéréssel.

és ahhoz fejlett lélek kell (ilyen értelemben), de a jelöltek is ilyen állapotokon esnek át vakon, de optimisták maradnak mert megvan bennük a feladat, a megfelelés és az világutálat érzése. Elöször fényt, aztán megvilágosodást hoz, mert ha valaki jól lát és jól is dolgozik, hamar megkapja ezeket mert jól fejlődik, az ehhez szükséges reinkarnációs tudást csak egyszer kell megszerezni utána a miénk lesz örökre, mindig fiatalon fogjuk megkapni és sokkal nagyobbat is megszerezhetünk/megszereztünk.

2014. júl. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző életedben lehet hogy sátánista voltál.
2014. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Meg keveset szoptál előző életedben,ebben be kell pótolnod.Amúgy jól szopsz?!:P
2014. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Minden betegségnek meg van az oka, és minden ok javítható, csak akarni kell. A szíved is. A betegség egyfajta jelzés, hogy valami nincs rendben. Ha boldog vagy és úgy élsz, ahogy az élet szeretné, azaz harmóniába kerülsz vele, akkor nem betegedhetsz meg komolyan. A betegségek sok mindentől kialakulhatnak, rossz helyen laksz, ott magas az elektromos vagy egyéb sugárzás. Magaddal hoztad, eleve így születtél, de az is lehetséges, ahogy az esetek nagy részében, hogy olyan lelki dologgal állsz szemben, ami úgymond a szívre csapódik le. Létezik olyan, hogy lyukas szívű csecsemőről lemondtak az orvosok, és egy látó házaspár meggyógyította.

Nem biztos, h külföldön kellene élned, lehet a szíved hazahúz.

2014. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen. Ezt hívják karmának. A tett és az általa kérdezett következmény. Pl adsz egy pofont valakinek, 10 év múlva elfelejtd hogy adtad. Te is kapsz egyet, nem tudod miért, de rosszul esik
2014. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!