Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jelent? Az egyik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jelent? Az egyik férfi kihúzza magát a másik zavartan megy el melletted?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról ha jön veletek szembe két férfi és amikor meglátnak akkor az egyik kihúzza magát nagyon büszkén és hangosan köszön (de akár hányszor meglát mindig kihúzza magát) a másik pedig zavartan megy el melletted és nem köszön (mint aki nem mer köszöni)?

2013. nov. 8. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A zavartnak nagyon bejösz, a másiknak csak skalpra kellesz és kirakatra.
2013. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Az első férfias a másik meg egy lúzer.
2013. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És arról mit gondoltok ha ugyan ez a férfi aki zavartan ment el mellettem van egy olyan párja akinek családja van? A családját nem akarja állítólag elhagyni ezért a férfiért.

A kérdésem igazából az lenne, hogy az egyik alkalommal megláttam amint egymással szembe vannak (a nő elvolt foglalva a munkájával) a férfi rám nézett nagyon édesen majd egy pár másodpercig néztük egymást miután elkaptam a fejemet akkor a férfi ránézett a másik nőre és elvigyorodott. (a férfi állítólag egyedül él)

2013. nov. 8. 09:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólók hozzá. A magánügye mindenkinek, hogy kivel van kapcsolatba és annak milyen kapcsolatai vannak, és nem szoktam beleszólni más életében és nem érdekel más ember magánügye.
2013. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelműen azt jelenti, hogy az egyik dzsékob a másik meg edvárd és akkor jó szendózást! ;)
2013. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egyik Charlie Harper a másik meg Alan Harper. :D
2013. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fenti kérdésedre válaszolva: az első emberke amolyan színészkedő hajlamú,büszke,nagyhangú,lobbanékony,van önbizalma,szeret a középpontban lenni,feltűnősködni,és előtted is játssza magát,talán bejössz neki. A másik viszont gátlásos,talán bátortalan a nőknél legalábbis,kicsit ellentéte az első típusnak is.
2013. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja,és valószínüleg a másodiknak is bejössz,csak ő amikor meglát,akkor leblokkol és félénkké válik
2013. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem mit gondolhatott akkor amikor rá nézett a másik nőre és rá vigyorgott.
2013. nov. 8. 11:29
 10/11 A kérdező kommentje:

A 4-es válasz adótól szeretném kérdezni, hogy most ezzel azt akarod mondani a pasinak a magán életébe vájkáltam bele vagyis valójában ki nem állhat engem és azért vigyorodott el a másik nőnek a látványán?

Vagy pedig alapvetően nem akarsz mondani tanácsot? Akkor meg minek írtál??? Mit keresel fent ezen az oldalon egyáltalán? Mert tudod én azért kérdezem mindezt mert valamit nem értek és szeretnék egy kicsit világosabban látni hátha valaki tud valamit írni, amivel egy kicsit közelebb kerülők a dolognak a végére.

2013. nov. 8. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!