Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy megálmodtam,...

Lehetséges, hogy megálmodtam, hogy ki volt a tesóm előző életében?

Figyelt kérdés

Még a játszóházas időszakban történt, a fiú tesómmal mindig betettek minket játszani, imádtunk ott lenni, több ilyen játszóházban is megfordult bevásárló központokban. Egyszer az álmomban is megjelent, ketten játszottunk a játszóházban, de nem volt senki az épületben csak mi ketten, vagyis a bevásárlóközpontban. És a tesóm az álmomban egy kislány volt, akit nem ismertem, de mégis tudtam h a tesóm az. Utána elsétáltunk a kajálda elé, az felett nagy betűkkel ki volt írva hogy Anna Larm. Nem tudtam hogy ki az, de később kiderült h már halott, de újjászületett abban a kislányban akivel játszottam, aki a tesóm volt. Mondjuk az álmomban nem biztos, hogy a tesóm volt, azt nem tudom már.

Nagyon élethű volt, felébredés után sokat gondolkodtam rajta és a mai napig emlékszem rá. Több évvel később történeteket írkáltam füzetekbe és gondoltam beleteszem Anna Larmot, megformálom a karakterét és kitaláltam neki egy nemzetiséget: Finnországot választottam, de nem azért mert az tetszett, hanem mert volt egy olyan érzésem, hogy azt kell választanom. Most újra érdekel ez a téma, beírtam a keresőbe hogy Anna Larm és kidobta hogy 1700 vmennyiben született Finnországban. Nektek erről mi a véleményetek?



2014. dec. 19. 15:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti. Az is lehetséges, hogy egy mostani leszármazottja kutatta fel a családfáját, az alapján is felkerülhetett a netre.
2014. dec. 20. 21:13
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

Jogos.

Ám egy ember neve, esetleg életrajza még nem családfa!

2014. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Endr 72 ***** válasza:
Elképzelhető hogy valóban megálmodtad.
2014. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Bármi meglehet. Például, hogy én megálmodom mi fog történni. Álmodok valamit, nem emlékszem rá, de pár hét múlva a dezsávű érzés fog el. Szóval, lehetséges, hogy megálmodtad, néha olyanokat álmodunk,amiről még nem is gondolkodtunk, és ami még magunkat is meglep.
2015. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ne hallgass ezekre a sok bunkó baromra. Ha legközelebb ilyen álmod lesz, írd le minden részletet amire emlékszel egy papírra és folytasd addig, míg csak tudod. Ha úgy érzed, hogy nincs több infó, mit leírhatnál, kezdj el kutatni, hátha rábukkansz valamire.
2015. jan. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!