Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történt velem? Lent elmesélem.

Mi történt velem? Lent elmesélem.

Figyelt kérdés
Előszöris szakács tanuló vagyok,mentem az iskolába akkor csináltunk párban ekler fánkot,és egyszercsak kezdtem rosszul lenni,és egyszer csak nem láttam semmit,és nem is halottam semmit,amikor magamhoztértem azt mondták neki akartam menni az egyik tanulónak,és erre azt mondtam semmire nem emlékszem,mi volt ez.

2015. márc. 23. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamilyen tudathasadásos személyiségzavarod van, vagy megmérgeztek...

Ha tényleg nem emlékszel, hogy neki akartál menni valakihez, akkor tanácsos elmenni egy orvoshoz.

2015. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?!
2015. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy le ment a cukrom,de mielőtt roszul lettem,ettem ekler fánkot,de általában kevés cukros dolgot eszek.
2015. márc. 23. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit és mennyit ehettél azon a napon, de nagyon cukrossal állítólag nem tanácsos indítani a napot, ha jól emlkészem.

Ha csak leeset volna a cukrod, akkor elájulsz és nem verekedni fogsz.

Hallucinogént próbáltál már?

2015. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam képzelődni,és alapvetően okos vagyok,csak a helyesírásra nem vagyok büszke.
2015. márc. 23. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy buta vagy. Amúgy is szeretem a szakácsokat. Finomat és művészit sütnek:)
2015. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy azon vagyis a mai napon csak az ekler fánkot ettem,és előtte sokat mosogattam,lehet hogy azért.
2015. márc. 23. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Először fordult elő?
2015. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. márc. 23. 18:23
 10/11 Legoman ***** válasza:

Lehet felment a vérnyomásod, vagy elfáradtál stb.

De transzba is eshettél a fáradtságtól és a felgyülemlett düh, akkor akart kijönni rajtad.

2015. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!