Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van ennyi szenvedés a...

Miért van ennyi szenvedés a világon? Miért hiszik az emberek hogy alanyi jogon mindenféle ideális emberi viszony jár nekik?

Figyelt kérdés

Sokat járok ide de hullámokban és dühítenek bizonyos kérdések. Általában azok, amelyek arról szólnak hogy hjajj én (az aktuális kérdező) de boldogtalan vagyok egy (család) vagy több (munkahely vagy család) ember miatt (családba értsük most bele a szerelmi partnert is).

Oszt aruljátok már el, miért hiszik azt az emberek, TÉVESEN, hogy nekik jár egy ideális viselkedesű anyuka/apuka/anyós/após/ nagymama/nagypapa/ férj/feleség/gyerek/munkahelyi közeg/stb? Ez szerintem rendkívül furcsa. miért hiszik azt az emberek, hogy alanyi jogon jár nekik a boldogság nem értem!? Azért tenni kell. Nem lenne könnyebb venni egy levegőt és azt mondani magának hogY ok pl 19 éves vagyok a szüleim nem engednek továbbtanulni hogy azt mondja magának hogy nem jár alanyi jogon h tökéletes szüleim legyenek sajnos nem jött össze de mivel ez van, nem fogok ide a gyakkerdesek.hura kiírni ezzel kapcsolatban ötven kérdést ahol leírom hogy én ötvenszer próbáltam velük megbeszélni és undok módon szoba se álltak velem, és én ettől úgy szenvedek; hanem megsporolva akar több hónapos eroltetest az idealizmus jegyében , elfogadom hogy nekem ez nem jár És tovabblepek. Elkezdek cselekedni, félretenni ha kell akkor titokban, például egy gombóc fagyit veszek és nem kettőt. De akkor a magam ura vagyok, miközben a szüleimet nem tudom megvaltoztatni. Így mindenki boldog, de főleg eredményes. Míg ha sokat pampogok hogy márpedig ti rossz szülők vagytok csak meg rosszabb lesz a helyzetem. Ez csak egy példa volt.

Nem lenne egyszerűbb elfogadni? Igaz, ehhez határtalan önbizalom kell, de miért nincsen!?



2015. máj. 12. 05:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A Tévé-ben montták há' megérdemlem!
2015. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amúgy jó kis szám, köszi Joker!

Vam amikor küzdeni kell.

2015. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, legalább neked segítettem :D
2015. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Illuminati.
2015. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az Illuminati egy Illuminátus rend volt. Hogy jön most ide? Egyébként a boldogság nem jár alanyi jogon senkinek. Ez egy érzés, egy mentális állapot, amely a megelégedettségtől az egészen intenzív örömérzésig terjedhet. Tehát ez mindenkiben ott van ez az érzés, csak keresni kell önmagukban. Úgy mondom, hegy mindenkinek van egy saját kis mennyországa, ami őt boldoggá teszi. Az enyém például: a tévé, alvás, éves, ivás. Nem vagyok túl bonyolult, engem már az boldoggá tesz, ha egyedül vagyok.

Na most térjünk vissza másokra. Tehát, aki lázasan keresi a boldogságot az nem ismeri önmagát, és másokat helyez maga elé, ilyen egyszerű. Viszont a boldogság nem tart örökké, mert mindig van valami, ami húz lefelé. Veled kérdező az a baj, hogy a Fatert és a Mutert helyed magad elé. Te pedig beéred a kevesebbel. :P

2015. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"másokat helyez maga elé"


ez az önzetlenség. ezt látod negatívnak?

2015. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
persze a mutyizó, csalással megválasztott vezetőinknek mindig minden jár!
2015. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azt hiszik,hogy jár nekik az ideális akárki, hanem inkább úgy gondolják,hogy másoktól azt kéne visszakapniuk, amit ők adnak másoknak.

És úgy gondolják, hogy ők jobbat-többet érdemelnek azért, amit ők tettek. Vagy nem?

2015. jún. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!