Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan működik a reinkarnáció?...

Hogyan működik a reinkarnáció? A földön egyre több ember van.

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 17:30
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

48: "ismerjük a buddhista tanokat, ezért (is) tudjuk: tévedés." Azt hitted, hogy buddhista vagyok, azért írtam a buddhizmusról? :)

Nem vagyok buddhista, de keresztény sem. Mit szólnál, ha azt mondanám, hogy a buddhizmus és a kereszténység is csak mesékre, mítoszokra épülő hamis vallás?

De nem mondom, mert nem egy intoleráns f?sz vagyok...

Tiszteletben tartom mindenkinek a vallását és nem teszek olyan kijelentéseket, hogy a ez vagy az sz?r.

2015. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

"Tiszteletben tartom mindenkinek a vallását"


hamis dolog ez !


1 - az igazság nem tolerálja a hazugságot.

2 - ha tudod h 1 adott ember rossz irányba megy, hagyod? tolerálod? nem inkább lexxarod. ez nem tolerancia, hanem bűnös nemtörődömség.



érted haragszom, nem ellened. ahogy a mondás tartja. felhívnám figyelmed végzetes tévedésedre. ennél többet nem tehetek, szabad akaratod van, amit nem léphetek át, nem is tudok és nem is áll szándékomban. figyelmeztetésre vagyok jogosult. többre-másra nem.

2015. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy pont a kereszténység az igazi vallás? Mert a Biblia azt írja? :)

Na, akkor ha te ennyire törődsz az emberekkel, indulj Afrikába segíteni az embereken. Ha holnap még itt vagy, akkor annyit is ért amit írtál.

2015. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod, hogy pont a kereszténység az igazi vallás? Mert a Biblia azt írja? :) "



hagyjuk már a bibliát! rossz irányból közelítesz.


1 - van körülöttünk 1 valóság.

2 - van 600 magyarázat (vallás)

3 - a valóság a bibliára mutat.


tehát nem a biblia miatt hiszek, hanem azért mert a valóság arra mutat rá.


magyarul: előbb ismertem fel az igazságot, mint h a bibilát egyáltalán a kezembe vettem volna. jééé, ez leírja a tényeket !!!! kb így tapasztaltam anno, és azóta is.

2015. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

másképp fogalmazva:


előtted egy feket autó, kezedben 3 könyv.


1-es könyv: az előtted álló auto zöld színű

2-es: hupilila színű

3-as fekete színű



erre te: azért hiszel a fekete autóban mert a hármas könyv leírta?


így érthető?

2015. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Attól, hogy felismerted a saját logikád szerint, hogy a kereszténység az egy igaz vallás, akkor azt még fel kell ismerned, hogy csak a számodra és a többi elvakult keresztény számára.


Megoszthatanád velünk azt a logikai levezetést, hogy jutottál a nagy felismerésre?


De ne az előbbi zagyvasággot ismétel el.

2015. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

"a valóság a bibliára mutat"


Na ez engem is érdekelne mik azok a dolgok amik a bibliára mutatnak. Mert ha a tudományt vesszük alapúé ami ugye a valóságot próbálja vizsgálni, kisebb- nagyobb sikerekkel, azok pont, hogy cáfolják a bibliát. pl. az evolúció elmélet, a föld kora (nem 6 ezer éves) stb.


Ezek pont hogy inkább a távol-keleti vallásokat támasztják alá aminek a tanításai között általában szerepel a lélekvándorlás/reinkarnáció. pl. A hinduban írnak az evolúcióról, majomemberekről illetve az ősrobbanásról, bár nem éppen ebben a formában ahogy most van írva a természettudományban, de azért ez már gyanús. (nyilván az ember fantáziájára is fogható).

A buddhista meditációs technikákról pedig igazolta a tudomány, hogy valóban mély pszichológia hatása van az egyénre ami pozitív.


No, offenzíva/kötekedés ebben az üzenetben tényleg kíváncsi vagyok a válaszodra (és szerintem nem csak én).

2015. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!