Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Karmám miatt van hogy zárkózot...

Karmám miatt van hogy zárkózott vagyok? (Fontos)

Figyelt kérdés
Ritka az az ember akivel normálisan tudok beszélni( akinek megnyílok ) miben tudnék ezen változtatni? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2016. márc. 20. 09:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De már elfogadtam hogy zárkózott vagyok oké

Már csak segítséget szerettem volna hogy hogy ne legyek az , tanácsokat.

2016. márc. 23. 14:45
 12/13 anonim válasza:
Én vallásos ember vagyok sokat tudok a karmáról illetve a körforgásáról ok-okozatokról. Nem az miatt vagy zárkózott mert rossz a karmád hanem ilyen ember típus vagy, nem baj ha meg vizsgálod kikkel beszélsz vesznek körül körül tekintő embernek mondhatod magadat.Szerintem ezen nem kell változtatni ellehetsz bárkivel de nagyon vigyázz kinek mit mondasz. Remélem segítettem azért!
2016. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A karma valójában feladatok sorozata: meg kell tanulni kezelni ezeket, különben következő életünkben újra megkapjuk. Viszont a személyiséged, bár összefügg a karmával, mégis a jelenlegi élettörténetedből ered. Hiszen beleszülettél egy családba, ott szocializálódtál, ott fejlődött ki az önértékelésed, a személyiséged. (Az, hogy hova születtél, az a karmád.)

Ha neked igényed van a változásra, akkor az a dolgod, hogy változtass rajta. A személyiséget tudatosan nem lehet átalakítani, mivel olyan korban alakult ki, amikorról nincsenek tudattalan emlékeink. Ezért célszerű olyantól segítséget kérni, aki jártas a tudattalanban és segít felszínre hozni, amit kell. Ez a pszichológia.

És tapasztalatból írom, hogy tényleg segít! Nagyon sokat!

2016. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!