Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan deríthetném ki az...

Hogyan deríthetném ki az igazságot?

Figyelt kérdés
Az interneten kitöltöttem egy elozo élet tesztet, amelynek lényege az volt, hogy megmondja ki voltam elozo életemben, de én biztos vagyok benne, hogy rossz eredmény jött ki, mivel azt mondja, hogy 1200-as évek végén éltem, de én úgy tudom, hogy 600 évente van leszületés és néha 400 is lehet.

2016. jún. 14. 23:00
1 2 3 4 5
 41/45 lezer1 válasza:
az hogy ki voltál nem fontos csak hogy mit értél el milyen jellemed van milyen karmád ebből naggyából lehet sejteni.de amivel foglalkoznod kell az a "most" hogy minden pillanatban számodra helyesen dönts és tökéletességig megse állj! A múltból a tapasztalatok hasznosak de a múltra építeni olyan balgaság mintha úgy sétálnál hogy egyfolytában a hátadmögé nézel,de ha csak előre nézel akkor meg elbotolhatsz...
2016. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom kik azok az emberek (akikkel életem során találkozok is), akik utoljára vannak leszületve?
2016. jún. 20. 15:02
 43/45 lezer1 válasza:
még a lámák is újraszületnek meg vannak a bodhiszattvák akiknek semmi dolguk már csak azért születlek ujra hogy segítsék a többi embert megvilágosodni. DE sztem elsősorban az fontos hogy te juss minnél magasabbra. Egyből mélyvízbe nem ugrasz..
2016. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
,,még a lámák is újraszületnek meg vannak a bodhiszattvák akiknek semmi dolguk már csak azért születlek ujra hogy segítsék a többi embert megvilágosodni." Mi? Ez most komoly? :'( Egyszer remélem vége lesz ennek az ördögi körnek, mert ez a világ nem tökéletes. Vége lesz valamikor? Soha?
2016. jún. 26. 21:27
 45/45 anonim ***** válasza:
Szerinted az a teszt honnan tudná, mikor még te magad se tudod?
2016. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!