Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan deríthetném ki az...

Hogyan deríthetném ki az igazságot?

Figyelt kérdés
Az interneten kitöltöttem egy elozo élet tesztet, amelynek lényege az volt, hogy megmondja ki voltam elozo életemben, de én biztos vagyok benne, hogy rossz eredmény jött ki, mivel azt mondja, hogy 1200-as évek végén éltem, de én úgy tudom, hogy 600 évente van leszületés és néha 400 is lehet.

2016. jún. 14. 23:00
1 2 3 4 5
 21/45 OneEntity ***** válasza:

"Ezt az egész reinkarnációs rendszert ki hozta létre?"


Ez nem egy olyan rendszer, amit egyszer valakik kitaláltak, és onnantól fogva áttörhetetlen szabályai vannak - hanem egyszerűen egy mintázata az entitások fejlődési szakaszának. Kicsit olyan ez, mint ha egy csecsemő azt mondaná, hogy a szülei nem engedik, hogy felálljon és szaladgáljon, miközben csupán arról van szó, hogy a csecsemő nem képes járni. Nincs olyan külső erő, aki megtiltja a csecsemőnek, hogy felálljon, egyetlen akadálya csak a saját fejletlensége.

Neked sem tiltja senki sem, hogy kilépj a reinkarnációs rendszerből, mindössze még nem vagy tisztában vele, hogyan tudod ezt megtenni. Még nem tudod, hogyan teljesítsd ki magad, még nem tudod áttörni a korlátaid. Még nem tudod manipulálni az energiát, ami által egyszer le fogod bontani a korlátokat, és megtanulod tudatosan megteremteni a saját valóságod.

Még azt sem tudod, hogy része vagy annak a nagyobb entitásnak, aki végső soron megretemtett téged is, és aki ugyanúgy a te részed, ahogy a tested része például a karod is, és a lábad is.

De épp ezért vagy itt, hogy ezt megtanuld. Most is ezt tanulod, ahogy olvasod ezeket a sorokat, létezésed minden pillanatában ezt tanulod, és végső soron ez a földi életed célja, hogy mindezt felismerd és megtanuld és kiteljesedj. Nem csak intellektuálisan, de érzelmileg és spirituálisan is egyaránt.

A rendszer gyenge pontja te vagy, ugyanis te nélküled nincs értelme a reinkarnációs rendszernek, és nincs értelme a rendszer nélküli létezésnek.

2016. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Aki öngyilkosságot követ el az mit indít el a tettével?
2016. jún. 15. 17:44
 23/45 A kérdező kommentje:
Ha a Földön élö összes ember öngyilkosságot követne el mi történne?
2016. jún. 15. 17:47
 24/45 anonim ***** válasza:

"Ezt az egész reinkarnációs rendszert ki hozta létre?"

Az ember, kitalálta. Ezzel a mesével könnyebb szembenézni az elkerülhetetlen halállal.


"Aki öngyilkosságot követ el az mit indít el a tettével?"

Temetést.


"Ha a Földön élö összes ember öngyilkosságot követne el mi történne?"

Nem lenne több ember.

2016. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Nem...az ember a racionalitást találta ki, a gyerek még tudja "amit kell"..
2016. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a világ a maga módján ,,tökéletes". Ez nem lehet véletlen! Valakinek/ valakiknek létre kellett hozni ezt az egyensúlyi rendszert, vagy valamely erö hozta létre, de az erö sincs csak úgy magától. Mindennek meg van az ellentéte, a boldogság mellett a szomorúság, az élet mellett a halál... Nem én ebbe nem hiszek amiket írsz.
2016. jún. 15. 19:21
 27/45 anonim válasza:
Belinkelnéd azt a tesztet?
2016. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
2016. jún. 15. 19:25
 29/45 A kérdező kommentje:
vélemény?
2016. jún. 15. 19:37
 30/45 anonim ***** válasza:
Töltsd le és olvasd el Dr. Michael Newton :lelkünk útjai I-IV című könyvét! Minden információt tartalmaz, amire kíváncsi vagy Kérdező!
2016. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!