Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan deríthetném ki az...

Hogyan deríthetném ki az igazságot?

Figyelt kérdés
Az interneten kitöltöttem egy elozo élet tesztet, amelynek lényege az volt, hogy megmondja ki voltam elozo életemben, de én biztos vagyok benne, hogy rossz eredmény jött ki, mivel azt mondja, hogy 1200-as évek végén éltem, de én úgy tudom, hogy 600 évente van leszületés és néha 400 is lehet.

2016. jún. 14. 23:00
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Honnan tudom letölteni?
2016. jún. 15. 19:59
 32/45 anonim válasza:
A véleményem az, hogy ez csak egy kalkulátor. Akárkit írok be, nagyjából ugyanaz jön ki. Ha komolyan érdekel a téma, ne foglalkozz ezzel, kamu. Próbáld ki az utaztatást pl.
2016. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Az utaztatás idötartama mennyi szokott lenni?
2016. jún. 15. 20:36
 34/45 A kérdező kommentje:
Lehet fura kérdés lesz de ez az utolsó. Lehetséges az, hogy elözö életbeli személyem beszél hozzám álmomban?
2016. jún. 15. 20:47
 35/45 A kérdező kommentje:
Ugyanis volt egy olyan álmom, hogy egy totál ismeretlen ember jelent meg elöttem és beszélt hozzám.
2016. jún. 15. 20:49
 36/45 OneEntity ***** válasza:

"Mindennek meg van az ellentéte, a boldogság mellett a szomorúság, az élet mellett a halál..."


Lehet hinni ebben is, mert abban hiszel, amiben akarsz. Csakhogy ez már önmagában benne rejti a rosszban való hitet, a rosszban hinni pedig szerintem nincs értelme. Ha hiszel valamiben, akkor már olyasmiben higgy, ami jól esik neked.

Ha azt hiszed, hogy a rossznak és a jónak egyensúlyban kell lennie, akkor minden egyes jó dolog után várni fogod a rosszat. A legszebb pillanataid is beárnyékolja az, hogy ezután biztosan rossz fog történni veled, és már várni fogod a rosszat. Ha elég erősen várod, persze meg is fog jelenni az életedben.

Minden egyes kedves gesztus mögött valami hátsó szándékot fogsz keresni, akkor is, ha objektíven nézve nincs rá okod, és azt fogod gondolni, hogy veled mindenki gonosz, hogy összeesküdött ellened az élet. Szinte már várni fogod, mikor történik meg veled a "beígért" rossz, és ha elmarad, még akkor is gonoszságot sejtesz a történések mögött. Sokan látnak ott is démonokat, ahol valójában nincsenek is.


"Aki öngyilkosságot követ el az mit indít el a tettével?"


Semmi különöset. A test és a tudat közül csak az egyik halandó, és nem a tudat az.

A problémákat nem tudod megoldani az öngyilkossággal. Így vagy úgy, előbb-utóbb szembe kell nézned a velük, ha nem ebben az életben, akkor egy másikban.

Értsd meg, hogy amíg nem hiszed el teljes lényeddel azt, hogy életed irányítása a te kezedben van, addig valóban tehetetlennek fogod érezni magad. Ha az életet csak egyféleképpen, egy szűk keretrendszerbe szorítva vagy hajlandó elfogadni, akkor valóban úgy tűnhet, hogy az öngyilkosság az egyetlen mód arra, hogy eltűnj ebből a keretrendszerből. Mindig lehet máshogy élni.


"Valakinek/ valakiknek létre kellett hozni ezt az egyensúlyi rendszert, vagy valamely erö hozta létre, de az erö sincs csak úgy magától."


Ezt én sem állítottam sosem :)


"Ha a Földön élö összes ember öngyilkosságot követne el mi történne?"


Ugyan az, mint egyéni szinten. A problémákkal újra szembe fognak találkozni, amíg meg nem oldják azokat.

2016. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Hát a netről töltsd le, honnan máshonnan? Beírod a gugliba a könyv íróját és címét! Aztán már adja is a lehetőségeket. A lassú letöltést válaszd.
2016. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
Nem hinném, hiszen az te vagy.
2016. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

"Nem...az ember a racionalitást találta ki, a gyerek még tudja "amit kell".."

Csak gondolkozni ne kelljen! :D

2016. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

,,Nem játékszer!!! Te vagy a játékos, és ez a mi játszóterünk!!!!:)"

Igen mi vagyunk a játékosok és ez a mi játszóterünk, ennek ellenére a legnagyobb játékszabályok már eleve megvannak írva számunkra. Csak néhány példa: több fiú születik mint lány, állandóan enni és inni kell az életben maradáshoz, alvásra van szükségünk stb. Sokat számít, hogy például hogyan játszunk ezen a játszótéren, de játszhat valaki nagyon jól az még nem jelent semmit: például hirtelen bekövetkező vonatbaleset, autóbaleset stb. El kell fogadnunk szerintem, hogy nem csak mi irányítjuk sorsunkat.

2016. jún. 17. 09:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!