Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan deríthetném ki az...

Hogyan deríthetném ki az igazságot?

Figyelt kérdés
Az interneten kitöltöttem egy elozo élet tesztet, amelynek lényege az volt, hogy megmondja ki voltam elozo életemben, de én biztos vagyok benne, hogy rossz eredmény jött ki, mivel azt mondja, hogy 1200-as évek végén éltem, de én úgy tudom, hogy 600 évente van leszületés és néha 400 is lehet.

2016. jún. 14. 23:00
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Mi történik miután már nem születnek le többet a ,,játék" föszereplöi? Meg amúgy most ki rak bele minket embereket egy csoportba? Mitöl függ, hogy kik lesznek a csoporttársaink?
2016. jún. 15. 10:02
 12/45 OneEntity ***** válasza:

Én ahogy tudom, ritka az, hogy valaki 300 évnél többet várjon a következő inkarnációval.


„Mi történik miután már nem születnek le többet a ,,játék" föszereplöi?”


Elmennek más valóságrendszerekbe, ahol nem a reinkarnáció a szervező elv.


„Meg amúgy most ki rak bele minket embereket egy csoportba?”


Te rakod bele magad.


„Mitöl függ, hogy kik lesznek a csoporttársaink?”


Neked és #5-nek


„úgy tudom, úgy van, hogy amikor visszatér a Mennybe az előző életedből az összes szereplő,”


Lehet, hogy általánosságban ez is elmondható, én viszont úgy tudom, hogy alapvetően te választod ki életed szereplőit. Például mielőtt megszületsz, már telepatikus kapcsolatba lépsz leendő szüleiddel.

Életed emberei lehetnek olyanok, akiket sosem ismertél, és olyanok is, akikkel akár már több inkarnációt leéltél. Nem ritka, hogy egy-egy kisebb-nagyobb közösség ciklikusan együtt inkarnálódik. Az életben is az van, hogy egyesek csapatban szeretnek dolgozni, mások inkább magányos farkas típusok. Egyeseknek kisebb családi-baráti körük van, másoknak nagyobb.

2016. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 OneEntity ***** válasza:

Az egyik életben mondjuk olyan rosszul bánnak veled a szüleid, hogy sosem bocsájtasz meg nekik. A másik életben rendezheted a számlát, visszatérhetsz úgy, hogy most te vagy a gonosz szülő, és a volt szüleid pedig a gyermekeid. Ekkor megismered és átéled a helyzetüket, és lehetőséget van megérteni az indítékaikat.

Az is lehet, hogy egyik életben meghalsz egy súlyos betegségben. Másik életben te vagy az orvos, aki megtalálja ennek a betegségnek az ellenszerét. Egy másik életben pedig te vagy, aki, teszem azt, hadi célokból szétterjeszti ezt a betegséget, mint biológiai fegyvert, amitől sok százan meghalnak. Másik életben orvosként meggyógyíthatsz sok száz embert.

A karma alapvetően ezt jelenti, hogy az életek nyitottak, egyik sem zárt és nincs elszeparálva a másiktól. Egyik múltbéli vagy jövőbéli esemény sem gyakorol rád nagyobb hatást, mint például azok az események, amiket ebben az életben élsz át.

2016. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
,,Elmennek más valóságrendszerekbe, ahol nem a reinkarnáció a szervező elv." Miféle valóságrendszerbe? Ott mi a szervezö elv? Ez így megy a végtelenségig? Szóval állandóan újabb és újabb valóságrendszerbe kerülünk?
2016. jún. 15. 13:10
 15/45 A kérdező kommentje:
Úgy kellett volna kérdeznem, hogy miféle kényszerít erö hatására rakom bele magamat?
2016. jún. 15. 13:24
 16/45 anonim ***** válasza:

"hát játékszernek érzem magam magasabb erök által."

Nem játékszer!!! Te vagy a játékos, és ez a mi játszóterünk!!!!:)

2016. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
*előző vagyok, még látom, akad reagálni való, még nem olvastam el minden kommentet.
2016. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 OneEntity ***** válasza:

"Ott mi a szervezö elv?"


Például, más az idő szerkezete.

Nem az van, hogy a múltbéli pillanatokat a jövőbeli pillanatok követik, a kettő közt van a jelen pillanat, és ebben az időkontextusban az okozat követi az okot, hanem bármikor át tudod tekinteni minden döntésed minden következményét, rögtön rendelkezésedre áll ehhez minden adat és képesség, és azt a lehetőséget materializálod, amelyik legjobban megfelel a céljaidnak.

Egy ilyen rendszerben nincs keletkezés és elmúlás, hanem a lehetőségek által meghatározott, alternatív valóságok léteznek.

Azt hozzá kell tenni, hogy alapvetően most is ilyen rendszerben létezel, de most a háromdimenziós, lineáris valóságra összpontosítasz. A reinkarnációs ciklus után ki fogsz lépni ebből a tér-idő viszonyítási rendszerből.


"Ez így megy a végtelenségig?"


Ezt most ne úgy képzeld el, hogy te, mint Kovács János, 67 éves karakószörcsöki lakos, aki tegnapelőtt hunyt el, a halál után a végtelenségig lépkedsz valóságrendszerből valóságrendszerbe, valami homályos célt hajszolva.

Inkább úgy képzeld el, mint egy gyerek életútja. Megszületik, mondjuk bölcsibe jár, aztán oviba, majd általános iskolába, gimnáziumba, egyetem, közben gyakornok valahol, majd munkába áll, pár év múlva megházasodik, megszületik a fia vagy lánya, aztán ahogy telnek az évek, emberünk előrelép a munkájában, a gyerek felnő, esetleg cégvezető lesz, és késő öreg koráig dolgozik, majd végül legyőzi őt az idő, és eltávozik az élők sorából.

A lényeg, amit látni kell, hogy amint most sem az vagy, mint ami gyerekkorodban voltál hanem annál több, ugyanúgy fogsz gyarapodni és fejlődni a reinkarnációs ciklusban, és utána is. Megismered saját magad, reinkarnációs személyiségeidet, felismered igazi valódat, képességeid és lehetőségeid, megtanulod manipulálni a valóságot, megtanulsz felelősséggel teremteni, stb. Bizonyos értelemben istenné válsz.

A különbség a ciklus és egy ember élete között, hogy az ember élete során megöregszik és meghal, az a személyiség viszont, ami te vagy, nem öregszik meg és sosem pusztul el. Csak növekszel és fejlődsz.


"Úgy kellett volna kérdeznem, hogy miféle kényszerít erö hatására rakom bele magamat?"


Senki nem kényszerít arra, hogy reinkarnálódj. Nem is mindenki reinkarnálódik, ugyanis mint mondtam, a reinkarnációs életek rendszere nem zárt, hanem nyitott. Megteheted azt is, hogy újra átéled életed eseményeit, miközben javításokat eszközölsz rajta.

Ugyanakkor, nem fogsz tudni továbblépni ebből a rendszerből, amíg fel nem ismered nagyobb részeid, és meg nem tanulod használni az energiát és manipulálni a tárgyi valóságot.

A saját szempontodból úgy tűnhet, hogy kényszerítenek, de ez csak addig van így, amíg fel nem ismered, hogy saját nagyobb részeid (aminek te is a része vagy) választja a reinkarnációt.

2016. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 OneEntity ***** válasza:

"játékszernek érzem magam magasabb erök által"


Ez azért van, mert nem vagy tudatában annak, hogy több vagy, mint aminek most hiszed magad. Így vagyunk ezzel mi emberek, de a reinkarnációnak pont az a lényege, hogy megtanuld, hogyan alakítod a valóságod.

2016. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Ezt az egész reinkarnációs rendszert ki hozta létre? Ebböl az egészböl azt szürtem le, hogy nálunk sokkal nagyobb hatalommal bíró lények szorítanak minket szabályok közé. Ennek az egész rendszernek nincsen egy gyenge pontja?
2016. jún. 15. 16:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!