Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Érdemes elmennem regressziós...

Érdemes elmennem regressziós hipnózisra vagy reinkarnációs utazásra?

Figyelt kérdés

Érdekelnének az előző életeim, hiszem, hogy sok kérdésemre választ kapnék, azonban nagyon félek tőle, mert valahogy tudom,hogy egyik előző életemben brutális, embertelen módon haltam meg, és rettegek attól, hogy ezt látnám. Szerintem azt sem bírnám ki ha abból az életemből csak egy kicsi darabot is látnék.

Másik kérdés, ettől függetlenül: ilyet csak 18 évv fölött csinálnak? Ha voltál már reinkarnációs utaztatáson, akkor te láttál olyasmit ami sokkot okozott? Mennyire drága egy ilyen? Hol találok olyan embert, aki ezzel foglalkozik, és megbízható? (gondolok itt pl. pszihiáterre)

Előre is köszi a válaszokat!



2017. jan. 7. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

"Érdekelnének az előző életeim, hiszem, hogy sok kérdésemre választ kapnék"

Lehet, de lehet más kérdésekre kapsz választ, mint ami érdekelne.

"...azonban nagyon félek tőle, mert valahogy tudom,hogy egyik előző életemben brutális, embertelen módon haltam meg"

Ha meg van benned az alázat, tudod mi a súlya annak amit teszel, akkor csak annyi jön fel amit még el lehet bírni. Akiben nincs meg, az lehet, túl sokat kap egyszerre.

"Másik kérdés, ettől függetlenül: ilyet csak 18 év fölött csinálnak?"

Ritka, hogy valaki akkora bajban van, hogy nagyon fiatalon ilyen erős eszközre legyen szükség. Persze az adott ország törvényeit illik betartani, 16-18 év alatt szülői belegyezést kérhetnek, nem tudom pontosan.

"Ha voltál már reinkarnációs utaztatáson, akkor te láttál olyasmit ami sokkot okozott?"

Miközben zajlik a dolog elég ijesztő dolgok tudnak történni, de ha valaki sokkos állapotba kerül az már régen rossz. Aki ilyet vezet annak tudni kell a következményeket, a határokat, hogy hogyan lehet oldani dolgokat, fel kell készíteni az alanyt.


Ha nem akarsz ilyen mélyre menni, lehet próbálkozni más eszközökkel, a pszichodráma, család állítás ugyancsak sok dolgot tudnak oldani, és ezek nagyobb valószínűséggel arra a kérdésre adnak választ amit viszel.

2017. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 homo ludensz ***** válasza:
100%
Amennyiben csak a kíváncsiság hajt akkor arra kár időt és pénzt áldozni. Talán akkor érdemes egy valóba hozzáértő szakembert keresni ha meggyőződésed hogy jelenlegi életedben olyan gát vagy gátak vannak amelyek megkeserítik az életedet. Át kell törni hipnózissal vagy hasonlóval egy természetes és hasznos falat amely most elválasztja a jelenlegi életed az előzőektől. Képzeld el ha van egy életfeladatod amit a szabad akarat által megkerülhetsz,meg is teszed húsz évesen és emlékeznél arra hogy ezt már sokszor megtetted az előző életeid során és ezzel a tudattal kell még leélned 50-60 évet. Egy konkrét gátat érdemes feloldani reinkarnációs technikával de csak akkor érdemes "visszautazni" ha ezt eredményesen végre tudod hajtani. A megérzés -valahol tudom hogy- ez kevés főleg ha most nem befolyásol hátrányosan a cselekedeteidben.
2017. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!