Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt valaki, aki otthon...

Van itt valaki, aki otthon van a reinkarnáció témában?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon furcsa álmom, körülbelül 3, 3 és fél hónapja. Pár napig ez az álom ismétlődött. Azóta megszűnt ez. Egy ideig nem foglalkoztam vele, de mostanában annyira nem hagy nyugodni, hogy alig tudok miatta aludni, vagy bármi mással foglalkozni. Most már nem álmomban, hanem éber állapotban "látom" és egyre részletesebb. Úgy hiszem, hogy köze lehet valamilyen előző életemhez. Eléggé kibillentett az amúgy teljesen rendezett és kiegyensúlyozott életemből, ami nálam szokatlan, főként hogy igazából sosem hittem ebben, és elítéltem, aki ilyesmiben hisz. Tehát nem csak bebeszélem magamnak, mert alapból sosem hittem ebben. Azóta viszont nem vagyok önmagam. Kétségbeestem és senkivel sem tudok erről beszélni, ezért írtam ide, hátha lesz valaki, aki tud valamit mondani, esetleg ajánlani szakembert, aki tud segíteni. (privátban bővebben kifejteném)

2015. dec. 6. 22:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném, hogy azok, akik ebben nem hisznek vagy csak gyalázkodó megjegyzéssel szolgálnának, kíméljenek.
2015. dec. 6. 23:03
 2/11 Fish1 ***** válasza:
Írd meg részletesebben, vagy itt, vagy privátban. Érdekel a dolog.
2015. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 homo ludensz ***** válasza:
100%

Hiszek az életek láncolatában s remélem nem fogok csalódni.

Sokan nehezményezik hogy miért nem emlékezik az emberek többsége az előző életére vagy életeire. Most magad is láthatod mennyire kiakadtál egy esetleg előző élet beszivárgó felvillanásán. Jól elrendezte ezt a Teremtő vagy a mindenki hívja aminek akarja mert ha emlékeznénk egy életfeladatra és arra hogy ebben az inkarnációnkban sem tudtuk megoldani hát az nagyon lehangoló lenne. Regressziós hipnózisban talán jobban feltárulna az álmod de csak akkor hasznos a módszer ha valamit feltár ami most probléma neked és megoldjátok a hipnotizőrrel. Kíváncsiságból nem célszerű a jótékony fátylat ráncigálni.

Kedvenc témám ez mert olyan mintha a redőny résein valami fény bevillan amit nem tudsz hirtelenjében hová tenni.

2015. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szívesen "meghallgatlak". Velem is hasonló történt, nem hittem a reinkarnációban, teljesen ellenkezett mindennel, amiben hittem, aztán egyszer csak elkezdtem visszaemlékezni... hónapokba telt, mire el tudtam fogadni, hogy az emlékem egy korábbi életből való, és ezzel együtt sok új emlék is előjött. Most már nem tudok nem hinni benne, mert rengeteg dologra magyarázatot kaptam, amire korábban nem.
2015. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2015. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, kérdezhetsz, válaszolok.
2015. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor annyi idős voltam mint te akkor én se hittem benne.


L/14

2015. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt a választ nem igazán értem.
2015. dec. 18. 15:33
 9/11 anonim ***** válasza:

A reinkarnáció az a jelenség, amikor az elhalt test birtokosa, a halál után egy másik fizikai testbe születik újjá. Új képességekkel, új személyiséggel, új egóval, új felfogással, új élettel... Viszont hozhatja magával a régi testében megszerzett ismeretei egy részét, ami az új testében, mint "tehetség", egyedi, kivételes képességként fog megnyilvánulni.

Reinkarnáció illetve újjászületés olyan foka, amit oly sokan ismernek, csak addig van, amíg az illető "fel nem ébred", át nem veszi az irányítást teljes mértékben az élete és "sorsa" felett, amíg hagyja, hogy mások, "isten(ek)" uralkodjanak és döntsenek a létéről. amíg teljesen fel nem ismeri a tudat korlátlan erejét és lehetőségeit. amíg a fizikai (létezés legalsóbb foka) világhoz ragaszkodik és amíg nem válik teljes mértékben tudatos spirituális lénnyé, aki örökkévaló, halhatatlan és egyedi.

Tehát ürítsd ki az elméd, a tudatalattid, minden beidegződéstől, elmélettől, hitrendszertől, vallási dogmáktól, korlátoktól, blokkoktól, világfelfogásoktól, szemlélődésektől és hozd létre, a saját HITED, mely nem ismer lehetetlent, mely bármire képes, mely legyőzhetetlen, mely halhatatlan és örökkévaló, mely a saját magad ura és nem hagyja, hogy mások, "isten(ek)" döntsenek felőled, mely önmagadra alapoz, mely teljes mértékben tudatos és mentes mindenféle korláttól...

Ne engedd, hogy a hatalmi elit, háttérhatalom és vallás megmondja miben higgy. Ezek a szervezetek már réges-rég tisztában vannak a létezés folyamataival, ezt pedig alaposan ki is használják a tudatlan birka embereken, mindenféle gátat, korlátot, blokkot és torz, hamis elképzelést próbálnak bele nevelni az emberbe, hogy teljes mértékben azonosuljon a megtévesztésekkel... Azt próbálják bemagyarázni, hogy kár is ellenkezni a "világ" dolgaival, hiszen úgyis mindent egy felsőbb terv, "isten" irányít, aki persze a makulátlan jóság, igazságos és szerető... Az "isten(ek)" pedig, ha szépen, lelkiismeretesen betartod azt a törvényt, dogmát és életvitelt amit a vallás tanít, akkor jó esetben "mennybe" kerülsz, rossz esetben meg a "pokolba"... Ez a két túlvilág, a "menny" és "pokol", mindössze a következő börtönöd, a következő létsík manipulált, torz és hamis elképzelés világa, arra az esetre, ha netán egy kicsit tudatosabb, rafináltabb vagy a többségtől és nem születnél újjá többet a fizikai világban...

Ez a két látszólagos oldal túlvilága, csupán megtévesztés. Azt szugerálják az emberbe, persze félelem mozgatóerő segítségével, hogy csak ez a két halálon túli világ létezik és valamelyiket "választanod" kell, az életviteled, gondolkodásod, cselekedeteid és hited jóvoltából...

Számtalan halálon túli (asztrál) világ létezik, ami mind-mind csak arra vár, hogy te a saját elképzelésed, hited, felfogásod és kényelmi szinted és szabad akaratod révén ezt létrehozd...!

Beadják az embereknek, hogy egy szartúróbogarak és semmit sem képesek önmaguk megvalósítani, létrehozni, teremteni, megérteni...

DE IGEN IS KÉPESEK... Pusztán "felébredt" tudat, akarat és korlátlan hit kérdése...

2015. dec. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező! ahhoz képest hogy megveted azokat akik ebben hisznek, nem szép tőled hogy még ki is kéred magadnak, hogy gyalázkodók, és ebben nem hivők ne írjanak!!! érdekes! akkor te miért írtál, és főként kérdezel itt??? azért a helyedben szégyellném magam!!!
2016. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!