Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Halalkozeli elmenyekre lennek...

Halalkozeli elmenyekre lennek kivancsi, volt kozuletek vkinek? Van olyan, aki hisz itt reinkarnacioban Pl, olvastam olyat, h aki ongyilkos lesz az ujjaszuletik. Velemenyek ezekrol?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 21:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Es miket tapasztalt a tesod? Irhatod privatban is

Erdekel minden elmeny

2017. febr. 24. 17:33
 12/19 homo ludensz ***** válasza:
A halálközeli élmény az nem a halál. A test anyag tehát egy tapintható,mérhető tárgy míg a lélek ami az én meggyőződésem szerint hallhatatlan s rá nem vonatkoznak az ismert fizikai törvények. A testből és a lélekből tevődik össze egy gondolkodni s cselekedni képes ember. Amikor a lélek úgy véli hogy számára már haszontalan "öltözék" a test akkor kiszáll belőle.Az a halál, a test halála és ott nincs mit újraéleszteni mert vissza kellene gyömöszölni a távozó lelket ami képtelenség.
2017. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

De mivan,ha a lelek meg maradna,de a test kinyirja magat?

Vagyis valaki ongyilkossagot kovet el

2017. febr. 26. 21:24
 14/19 homo ludensz ***** válasza:
A lélek és a test között megbomló kölcsönös viszony nem a véletlen (tragédia) műve. A leszületés előtt lineárisan meglátja a lélek hogy milyen testben,milyen környezetbe fog leszületni és elfogadja hogy X-ik életévében látványosan felbomlik e szövetség.
2017. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De akkor mi hh nem emlekszunk elozo eleteinkre?
2017. febr. 27. 09:55
 16/19 anonim ***** válasza:
mert a földi életedben nincs szükséged erre a tudásra, hogy emlékezz az előző életeidre... az égiek megáldanak a "feledés" csodájával, hisz úgy gondolom ha emlékeznél az összes előző életedre, a végén a bolondok házában kötnél ki :) de érdemes figyelni a gyerekekre... pár éves korunkig még vannak emlékeink, mielőtt minden a teljes feledésbe merül... a neten is találsz sok történetet amit a gyerekek meséltek a szüleiknek.. :)
2017. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

En is meseltem mindenfelet,de foleg kamukkal etettem oket sztem..ettol fuggetlenul lehet benne valami

Lecsekkolom

2017. febr. 27. 18:17
 18/19 homo ludensz ***** válasza:
Azt hiszem áldás hogy nem emlékezünk az előző életeinkre. Képzeljétek el valaki emlékezne rá hogy életeken keresztül képtelen volt megoldani X életfeladatot. Most 30 éves és még előtte van 50év amit azzal a tudattal kell leélnie hogy kudarcot vallott ebben az inkarnációjában is. Most ha minden előző életből csak emlékfoszlányok torlódnak elő és negatívak akkor elönti a valódi kétségbeesés és .....
2017. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Vagy h o volt esetleg hitler v egy kiboszott tomeggyilkos

Lenne par verzio

2017. febr. 27. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!