Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek abban, hogy képesek...

Hisztek abban, hogy képesek vagyunk bevonzani dolgokat, pusztán pozitív vagy negatív hozzáállással?

Figyelt kérdés
Tapasztaltátok is már? Vagy ez csak amolyan humbug?

2017. máj. 30. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
minél idősebb vagyok,annál kevésbé hiszek ebben,szerintem pusztán pszichológia az egész
2017. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
mondjuk volt olyan,hogy előre kigondoltam hogy mi lesz a divat,és tényleg az lett.....és egy nagyon hasonló pólót tudtam még aznap venni,amikor álmodoztam róla,de ez még mindig lehet véletlen
2017. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egész egyszerű belemagyarázás. Ugyanis a dolgok csak 2-féleképpen alakulhatnak: vagy jól, vagy rosszul. 50-50%. És ha éppen az egyik jön be, amilyiket te akartad(nyilván a jót), akkor azt mondod rá, hogy biztos bevonzottad. Pedig ugyanannyi esély volt rá, mint a másik kimenetelre...erre jó példa szerintem az, mikor szerelmes vagy valakibe, de ő nem viszonozza. Pedig te egész nap rá gondolsz, már elképzelted az esküvőtöket is, ennél intenzívebben semmit nem lehetne bevonzani. Aztán mégse lesz semmi, a srác/lány továbbra is ugyanúgy leszar. Pedig elvileg be kellett volna tudni vonazod, hisz nagyon akartad...szerintem egyszerűen az emberek szeretnek hinni az ilyen természefeletti dolgokban és mindenbe belemagyaráznak valamit. Vélemények?
2017. máj. 30. 23:00
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Bevonzani vagy előre sejteni/látni? Ez itt a kérdés.
2017. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt létezik szabad akarat (ezért nem tudsz bevonzani konkrét személyt párkapcsolatra), másrészt a vonzást a tudatalattiba betáplált gondolatok, de még inkább érzések, érzelmek "intézik", ha tudatosan mondogatsz valamit magadnak, de valójában nem hiszed el, annak nem lesz eredménye (lásd a lottó ötösre áhítozó embereket), harmadrészt vonzásnál a lehetőségeket vonzod be, nem az öledbe hullik egy adott dolog (hiszen abból nem fejlődnél semmit és az igazán lényeges egy bizonyos eredmény esetében a közben átélt fejlődés).
2017. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mondogattam hogy pénzecske, pénzecske gyere a zsebembe. És másnap nyertem a lottón. Működik. Vonzás törvénye.
2017. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszek benne. Puszta önhülyítés. És jó pénz - másvalakinek.
2017. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszek.
2017. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

én nem hiszem, hanem tudom hogy működik :) de ahogy már írta az egyik hozzászóló, érzelmeken alapul és ne párkapcsolatban gondolkodj... ha a másik ember nem akarja, te hiába próbálod őt magadhoz "vonzani" ...

másrészt a gondolat teremtő ereje: kapcsolatokat-lehetőségeket "teremt", ahhoz hogy a el is érd amit szeretnél, cselekedni is kell... de megkapsz hozzá minden segítséget csak észre kell ezeket venni és lépni :)

2017. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#5 ez pedig kimagyarázás :D Azt állítod, hogy létezik a vonzás törvénye, aztán, ha mégsem jön be, akkor kitaláltok rá magyarázatokat: mert van szabad akarat, mert csak a lehetőséget lehet bevonzani...máskor meg az univerzum épp kávészünetet tart és nincs kedve küldeni a pozitív energiákat? A lehetőségeket sem te vonzod be, hanem te magad teremted meg őket. A sikereidért csakis te magad vagy felelős. Persze ettől függetlenül jó dolog, ha az ember mindenhez pozitívan áll(pl állásinterjúkon, szóbeli vizsgákon nagyban növeli a siker esélyeit a jó kisugárzás), de azért nem kell lesüllyedni a szombat délelőtti "tedd a kezed a képernyőre" típusú műsorok szintjére.
2017. máj. 31. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!