Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy dolgozzam fel ha emléksze...

Hogy dolgozzam fel ha emlékszem arra hogy valaki nagyon rossz dolgot tett velem elóző életemben most pedig ( ismet) szerelmes vagyok belé? Bevillannak a képek emlékszem

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 11:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyre gondolok eltűnni a francba hogy ne is lássam de úgy fáj a szívem hogy iszonyat
2017. nov. 22. 21:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem áll össze a kép. Milyen meditációs technikát használtál? Volt veled valaki? Használtál valamilyen segédeszközt, szert?
2017. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Lama Ole is emlékszik, Karmapa is. Pedig ők nagy szellemi vezetők."

A Dalai Láma a legismertebb és legelfogadottabb tibeti szellemi vezető.

Ő nem emlékszik, ő gyerekkorában ismeri/tanulja meg elődei életét/tetteit.

Kiválasztásakor is csak elődje személyes TÁRGYAIT tudja kiválasztani a sok más közül, előző életére/életeire nem emlékszik.

(Csak az Isten tudja, hány életre kéne az említetteknek emlékezni, főleg akkor, ha 'tudatosan újjászülető'.)

.

Off:

várom, hogy lepontozz, mert nem tévhitedet támasztom alá kommentemmel.

2017. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 r.sentinel ***** válasza:
Meg kell oldanod azon feladatot es megertened mindennek oka van es mindannyian szerepeket viszinuk eletunk folyaman, e miatt nem az a cel hogy az illetoet negativan ertekeld vagy erezz iranta, hanem megerteni hogy az az info amit a fatyol mogul megkaptal es ezt kevesen kapjak meg azzal kezdened kell utadat jarni es nem elfutni.
2017. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Velem akkora szemétséget tettek, hogy azt el sem lehet hinni!

Aztán ma arra jöttem rá, hogy amit én tettem más élőlényekkel, az sokkal durvább!Úgy érzem, nincs az a büntetés, amit megérdemelnék.Legszívesebben elsüllyednék a szégyenemben!

Mit jelent jó embernek lenni?

2017. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
39%
Jézusom 😶😶😶😶!!! Kezeltesd magad!!
2018. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!