Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tegyek? Van egy férfi egy...

Mit tegyek? Van egy férfi egy ideje ismerjük egymást, de a kapcsolatunk soha nem jut előre.

Figyelt kérdés

Elakarom felejteni. Kerülöm is, de olyankir mindig keres. Éjszaka is arra ébredek hogy őt látom magam előtt. Hülyén hangzik, de mintha egy kép villana fel és látom őt. Nem tudom mi ez az érzés, ilyet soha nem éreztem még. Egyszerre taszít is, és vonz is. Próbálok megszabadulni tőle, de olyan mintha belémégett volna.

Ez mi,mitől van?


2018. febr. 1. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölök és szeretek. Tán kérded, mért teszem én azt.

Nem tudom, ám érzem, s szerteszakít ez a kín.


Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.

Nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Catullus

2018. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. De "idézetekből" nem lettem okosabb.
2018. febr. 1. 09:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha pozitívan állnál hozzá és adnál neki egy esélyt?
2018. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha pasi vagy, ez nem olyan fura.
2018. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3. Álltam hozzá pozitívan. De ő arra hivatkozik mindig, hogy lesz ami lesz, vagy lesz valami vagy nem lesz. De fél év után nem így kéne szerintem egy férfinek viselkedni. Mindig azzal jön hogy ő rossz természet, nekem ez nem tetszene, meg úgy csinálja a dolgait ahogy akarja. Akkor meg lépjen tovább, én lépnék, de amit a kérdésemben is írtam, nem tudok hiába akarok. Ha direkt nem kerestem,elkerültem akkor mindig megjelenik. Meg amúgy is, naponta nem beszélünk,de minden héten szoktunk elég sokat. Ahogy én próbálok távolodni tőle ezek miatt, mert én többet szerettem volna, nem csak ennyit, akkor ő egyre jobban közeledik.

De ilyennel még nem is találkoztam.

2018. febr. 1. 14:32
 6/13 A kérdező kommentje:
4. Nem férfi vagyok :)
2018. febr. 1. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy ő nem akar téged.

Ne pazarold rá az idődet.

Nyiss mások felé, járj társaságba, úgy könnyebb lesz nem rá gondolni.

Ha otthon vagy, egyedül, magányosan, akkor nyilván arról álmodozol, akivel mostanában volt valami kontakt.

Ne lovald bele magad ennyire. Sok más férfi is létezik még.

2018. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele, hogy mit akar meg kettőtökről,mert ez így nem mehet tovább szerintem. De először is,el kell döntened,mit érzel iránta.
2018. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szerintem a kölök csak kangörcsöt kapott
2018. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!