Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utóbbi kapcsolatban harmóni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi kapcsolatban harmónikus lett a kapcsolatunk, de van valami amit nem értek. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyok komoly kapcsolatban a párommal. Az ő életkora 20, az én életkorom 17,5.


Régebben nem volt ennyire jó a kapcsolatunk (ez alatt értem, hogy nem beszéltünk meg sok mindent, nem annyi helyre kísért el, nem beszéltúnk a jövőnkről), és sok volt a vita, veszekedés és nem ölelkeztünk annyira, nem volt szenvedélyes a csók, nem volt igazi szerelmes a szex sem, és elég gyér találkozásra alkalmas időnk volt.


VISZONT: kb 2 hónapja egyre sűrűbben kerül elő a közös jövő téma, egyre többet mesél a napjairól, meg tudjuk beszélni a problémáinkkat, (viszonylag) több programot tudunk együtt összehozni és hasonlók. Amikor megcsókol az szenvedélyes, érzékibbé vált és a jövő egyre jobban érdekli. Egyte többet dolgozik, sprórolni próbál, házakat nézeget.

*Múltkor megkérdeztem, hogy sok vagy kevés nekünk 3-4 év a komolyabb dolgokra, erre ő azt mondta (nem tudom viccből-e), hogy az kicsit sok és ő minél előbb meg akarja valósítani az álmainkat, egy nappal később megkérdeztem megint és azt mondta ilyet ő nem mondott és hogy a komoly dolgok majd jönnek (ez furcsa volt kicsit). Nagyon-nagyon néha halaszt a,találkozókon vagy nem tudom hol van.


Nos az a kérdésem, hogy ti erről az egészről mit gondoltok?

És egy mellékes kérdés, hogy miért váltott egy nap alatt (*-gal jelölve)?



2015. szept. 16. 19:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Javítok a kérdésen: **utóbbi időkben
2015. szept. 16. 19:49
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Miért gyártasz problémát?

Mi a bajod ezzel az egyébként pozitív váltással?

Semmi sem jó, ha teper, ha nem teper?

17 évesen jövőn gondolkodni meg bőven ráér - akár vele maradsz, akár nem úgy alakul.

2015. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon korai még a jövőt tervezgetni ennyi idősen.Ráérsz még bőven.

F40+

2015. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
De hogy is korai! Ha szeretitek egymást ez a rendje, hogy tervezzetek. Ebből is látszik hogy érettek és komolyak vagytok egy kapcsolatra!
2015. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen! :)
2015. szept. 16. 20:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

És majd 30-40 évesen döbben rá,hogy nem is élt még!

Ugyan már!

2015. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a 4es valaszolot megkoszonod, mert azt irt amit hallani akarsz,

a tobbiek meg valoszinu csak tapasztalatbol beszelnek, oket nem is meltatod...hm...erdekes


szerintem is tul fiatal vagy meg komoly tervekhez (haz? Uristen, minek?) foleg ugy hogy o eleted elso komoly fiuja. En is azt hittem a legelsonel, hogy egyutt oregszunk meg, aztan rajottem, hogy idovel az ember mennyit valtozik. Akit 20 evesen imadtam, azzal 30 evesen keptelen lennek egyutt elni, es igy kozelebb a 40hez megint masak az igenyeim.


Tovabba minek gyartod a problemakat? Ha minden mukodik, akkor miert vannak ketsegeid? Miert kerdojelezed meg?


Ezt gondolom.

2015. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2015. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsika de nm leszek olxan munt ti, hogy anyámékra ragadjak :*
2015. szept. 17. 07:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

könnyű egy idősebb embernek érvelés helyett azt mondani, hogy kicsi vagy.


én viszont azt mondom, döntsd el, hogy a fiúval akarsz lenni igazából, vagy otthonról szabadulni - ahogy az utolsó válaszodból látszik.


mert ennek a viselkedésnek volt egy nagy hulláma, sok ilyen idősebb rokonom van, és nekik nem jött be.

most, hogy én is idősebb vagyok, csak azt tartom elég jónak, ha azzal a férfival vagyok, akivel akarok, és nem számít más szempont.

2015. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!