Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tegyek? Van egy férfi egy...

Mit tegyek? Van egy férfi egy ideje ismerjük egymást, de a kapcsolatunk soha nem jut előre.

Figyelt kérdés

Elakarom felejteni. Kerülöm is, de olyankir mindig keres. Éjszaka is arra ébredek hogy őt látom magam előtt. Hülyén hangzik, de mintha egy kép villana fel és látom őt. Nem tudom mi ez az érzés, ilyet soha nem éreztem még. Egyszerre taszít is, és vonz is. Próbálok megszabadulni tőle, de olyan mintha belémégett volna.

Ez mi,mitől van?


2018. febr. 1. 08:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10: erre is gondoltam.
2018. febr. 5. 15:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyelj hasonlo nekem is volt eleinte napközben gondoltam rà aztàn màr csak este utána egyre ritksbban .Ő nem akart engemet ez egy jel volt akkor ahogy viselkedett felnyitotta a szememet hogy rajta kívűl sok màs helyes pasi rohangàl az utàna na meg aki nem csak egy éjszakàt akar .Tudatosisd magadban hogy neked nem ő az igazi csak egy férfi a sok közül és ne làss a viselkedêse mögé semmi komolyat .
2018. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
rohangál az utcàn*
2018. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!