Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esély rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély rá, hogy javulni fog a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt volt a legjobb barátnőm leánybúcsúja, amire persze én is hivatalos voltam. Hívtak 3 sztriptíztáncost is, akik nem igazi táncosok voltak, barátnőm mondta, hogy mindegyiküket ismerjük, és csak szívességből jöttek el..tippeljek ki-kicsoda,egyikük úgymond nagy visszatérő.. Ez veszett ügy volt, kettőig nem láttam az alkohol miatt, ráadasul álarc volt rajtuk. Idővel feltűnt, hogy az egyik táncos gyanúsan sokat van körülöttem, nézegetett és mosolygott. Az illata nagyon emlékeztetett valamire. Már annyit gondolkodtam, ki lehet ő és annyira akartam beszélni vele, hogy teljesen ki is józanodtam. Amikor már mindenki indult haza, akkor végre volt lehetőségem beszélni vele, meghallottam a hangját és levette az álarcot, ahogy megláttam, mintha egy világ omlott volna össze bennem. Az exem volt az álarc alatt, akivel hatalmas félreértések miatt lett vége a kapcsolatunknak. Utána már hiába tudtuk megbeszélni, a világ másik felén volt, és odakötötte a munkája. Talán soha nem dolgoztam fel igazán azt a szakítást. A buli után órákig beszélgettünk, mindenről elfeledkeztem, arról is, hogy van egy pasim, már masfél éve... Semmi nem törtent az exemmel, többször találkoztunk a buli óta, csak mint barátok. Egy "szájrapuszi" volt, az is véletlenül. A barátomnak mindent elmondtam, nem nagyon problémázott rajta, mert biztos benne, hogy a dúl a szerelem köztünk. Nagyon komolyan terveztünk egymással.. De egyre kevésbé tudok vele együtt lenni. Nem szeretem ha hozzámér, megcsókol.. Semmit. Tartottunk szünetet is, 4-5 nap múlva felkeresett, hogy kezdjük újra az egészet, belementem, mert szinte könyörgött. Viszont nem tudok másra gondolni, csak az exemre, most is annyira izgatott vagyok, miközben mesélem a dolgokat, és nem tudom miért. Barátom nagyon hisz bennünk, én már nem tudom. Szerintem csak összezavarodtam. Nagyon szerettem a mostani barátomat, lehetséges, hogy ilyen hamar elmúltak az érzéseim? Mit tegyek? 22L

2016. ápr. 7. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a hamupipokeben volt.
2016. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na most van az, hogy ha tényleg szereted és tiszteled a mostani párodat, akkor elbúcsúzol Tőle, mert a gondolataid nem rajta járnak többé. Fel kell vállalnod az érzéseidet, és bevállalni azt, hogy esetleg egyedül maradsz egy ideig. Lehet hogy hetek alatt elmúlnak az exed iránti érzelmeid, de az is lehet hogy soha többé.

Sajnálom a srácot, hogy ennyire buta, már rég le kellett volna lépnie ebből a kapcsolatból, ha akarsz valamit Tőle akkor úgy is utána mennél, de erre nem kötnék fogadásokat.

38F

2016. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos ha szeretnéd a párod vele lennél és nem az exeddel beszélgetnél meg nem róla álmodoznál.

Félre értések miatt lett vége. Na ja. Nem tudtátok őket felnőtt módjára tisztázni inkább szétmentetek . honnan tudod hogy őszinte hogy nincs senkije? Képes vagy eldobni a boldogságod az exed miatt? Nem vagy rendes már bocsi. Minden ember okkal lép az életünkbe és okkal távozik. Lehet visszatér aki egyszer kiesett de okkal nincs az életünkbe. Akárhogy kapaszkodsz belé ki fog esni onnan.


Hogy értsd. Honnan tudod hogy kellesz neki? Hogy komolyan gondolja? Lehet jó kihívás vagy mert van pasid. Ha egyedül lennél lehet nem is kellenél neki. Ilyen dolgokon nem agyalsz? Kellene.

2016. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!