Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Balszerencsés vagyok, mi oka...

Balszerencsés vagyok, mi oka lehet? Rossz karmám van?

Figyelt kérdés
Rendes embetnek tartom magam. Nagyon türelmes és segítőkész vagyok, viszont az élet sokszor keresztbetesz nekem. Azaz mindig. Ha valamit kitalálok és mindent beleadok akkor elérem, ám közben az összes többi velem kapcsolatos dolog szétcsúszik. A pénzügyeim problémásak, azaz nem mert nincs pénzem. Az egészségem változó, viszont nagyon szorongós vagyok(épphogy csak nem pánik). Mit tehetnék a pozitív változásért?
2018. ápr. 20. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

"Balszerencsés vagyok, mi oka lehet? "

Valószínűleg az, hogy elhiszed magadról balszerencsés vagy.

"Rendes embetnek tartom magam."

És akkor mi van? Te is olyan vagy, aki úgy hiszi, hogy a jók kamatostúl vissza kapják mindazt a jóságot, amit adtak. (Ezek az uzsorások mind egyformák). 😏

"mindent beleadok akkor elérem, ám közben az összes többi velem kapcsolatos dolog szétcsúszik."

Hosszútávon nincs benned elég kitartás. Egy ideig megy neked, de aztán minden "szétcsúszik". Ez nem "balszerencse " kérdése, valamit rosszul csinálsz és másra fogod. Most például a balszerencsére.

2018. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nem értek Veled egyet. Ha ismernél tudnád, hogy nem úgy van ahogy Te beállítod. Mindig a nyakamba akasztanak egy csomó melót pl. És hidd el nem azért mert rosszul csinálom, nem érzem, hogy meg lennék becsülve. Munkahely váltáson is gondolkozom. Persze ez csak egy kis része a problémámnak. :)
2018. ápr. 20. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Feladatod van ezzel a helyzettel, de hogy mi, arra neked kell rájönnöd, és megoldanod.
2018. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha keresztény vagy akkor a keresztszülő és bérmaszülő karmáid rajtad vannak.Az átok.Az életem kb másolata volt a keresztszülőmének.Kereszt a halál és szenvedés jelk€pe.Keresztszülő=szenvedésszülő.Elhagytam a keresztény egyházat.Azóta jobb.Jézusban így is hihetek.Amugy a nevemet még meg kell változtatnom.Azt is utána kaptam amivel szintén rámpakolták a karmáit.Mondom az életem mintha másolata lenne az övének szenvedések terén.Főleg szerelmi téren szívtam.Ő vénlány.Pedig nem vok csúnya.Isten jeleket küldött hogy ha rendbe akarom tenni a dolgaimat el kell hagynom az egyházat es meg kell változtatnom a nevemet.A névrezgés se mindegy.A Zsuzsannáknak mindig az nem sikerül amit a leginkább akarnak.Na klafa.Azt is nézd meg.Kérd Istent szedje le rólad az átkokat és bocsásson meg.Ezek után max rajtad múlik mit vonzol.Meg a karmákon....na az még szívás lehet
2018. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!