Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg létezik reinkarnáció...

Tényleg létezik reinkarnáció és hogyan ki hisz benne van bizonyíték róla hogy valós? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 09:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
5.válaszolóhoz szerintem mivel olyan nagy univerzumunk van gondolom valahonnan lehetséges a sok lélek is és ha gyarapodunk útközben állítólag kapcsolódik ahogy a méhben fejlődünk nem nagyon értem én se csak ezt olvastam meg még olyat hogy a lélek ami megszületik babaként az látogatja meg az anyukát. Nem nagyon értek ilyenekhez mindenki mást mond, ezek talán csak feltételezések sőt biztos bizonyíték nincs hogy így van.
2018. jún. 8. 10:29
 12/18 anonim válasza:
Én elküldtem valakinek a fényképemet, aki olyanok mondott, amikről nem tudhatott, mert nem mondtam el neki semmit. Többek közt azt, hogy ez már a negyedik életem és vannak elképzeléseim is, hogy ki lehettem. Meg történtek érdekes dolgok is...
2018. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

2


Szerintem én is kövér voltam, mert most vékony vagyok. Én nagyon szeretnék utazni az előző életeimbe, de nem találtam senkit se még. Jó neked, hogy emlékszel!

2018. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó 2hozzászolonak szerintem nincs olyan akkor bizonyítéknak kéne lennie kutatásokban tudományban de semmilyen nincsen.
2018. jún. 8. 14:30
 15/18 Fish1 ***** válasza:

Konkrét bizonyíték nem hinném, hogy lenne, mivel ezek mindig szubjektív tapasztalatok. Aki átél bizonyos dolgokat, az tudja, hogy van ilyen (bár sokan ezek közül is megkérdőjelezik a dolgot), aki nem, az vagy csak hisz benne, vagy alapból elítéli az egészet.

Vannak érdekes sztorik, az biztos. Ha érdekel a téma, akkor van egy halom könyv regressziós hipnózis esettanulmányokról, én pl. nem hinném, hogy többezer ember hasonló dolgot hazudna, meg mi értelme lenne.

Szerintem létezik amúgy :)

2018. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Kicsit azért kételkedek benne hisz valahogy akkor ki kéne mutatni a tudósoknak kutatóknak hogy van valami a halál után akár reinkarnáció akár szellem bármi mert már azért régóta érdeklődnek iránta. Bár sok halálközeli élménybeszámolót olvastam még előző életes sztorikat hát nem tudom miben higgyek.
2018. jún. 9. 01:12
 17/18 Fish1 ***** válasza:

Hogy miben hiszel, az rajtad múlik. :)

Szerintem a világban rengeteg dolog van még ezeken kívül is, amit a tudomány nem ért és nem tud megmagyarázni.

Ennek kimutatása szerintem mindaddig lehetetlen, amíg ki nem fejlesztenek valami olyan gépet, amivel a gondolatainkat vagy akár álmainkat ki nem tudják vetíteni :) Így a szubjektív élmény talán látható lenne mások számára is.

2018. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen még szerintem sok minden hátra van a kutatások terén de addig is van valami amiékért érdemes harcolni hogy megtudja a világ. Biztosan van még hátra csomó rejtélyes ügy ami még nincs kimutatva. Köszi a válaszod. Minden kiderül majd előbb utóbb a lényeg hogy soha ne adják fel a kutatók hogy találjanak érdemleges dolgokat és feltárják előttünk a tényeket.
2018. jún. 9. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!