Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek lehet benne valami?

Szerintetek lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Hisztek a reinkarnacioban?

Vagy valamilyen magasabb eroben? Van tobb eletunk?

Azert gondolom, hogy valaminek lennie kell, mert nem egyenloen undul ninden ember ( itt nem csak az agyagiakra gondolok)

- betegsegek ( testi, mentalis)

- sok embernek nem lehet gyereke, hiaba vagyik ra

etnikai kulonbsegek (roma , meleg, ...)

Vallasi (zsido, ...) stb.



2019. márc. 13. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen , hiszek benne , meg hogy fejlődni, tanulni kell folyamatosan.
2019. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező , itt amiket felsoroltál a puszta véletlen műve. Minket a természet alkotott. A véletlen műve hogy most létezünk.

Nincsen reinkarnáció.

2019. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mielött lejössz, megírod a terved. Ha ott azt irtad, hogy ebben az eletben nem lesz gyereked, akkor nem is lessz. Ha elozo eletedben ongyilkos lettel, akkor viszadobnak, hogy tedd jova. A reinkarnacio termeszetes dolog :)
2019. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolso, szerintem nem csak azokat az embereket dobjak vissza, akik ongyilkossagot kovettek el. Az ongyilkossagnak is vannak olyan okai, amit nem itelek el. (Pl. Mentalis betegseg: ugy kegyetlen lehet elni)
2019. márc. 13. 20:28
 5/10 anonim válasza:

O akkor azt a betegseget irta meg maganak!

Vagy a betegseg miatti ongyilkossagot.

2019. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez így van, és van amikor forditottság van. Én előző életemben gyerektelen nő voltam,f€l életem egy magasrangú hölgynek rendeltem. Ebben az életemben családanya vagyok,ezt kell megtapasztalnom.
2019. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egy réges régi hitvallás szerint, van reinkarnáció. Nagyon nagyon sok dolog övezi, és még a piramisokat is azért építették, hogy az adott királyok, fáraók tudjanak reinkarnálódni. Elvileg 700 életét kell mesélni ahhoz, hogy lelked egy szuper lénnyé alakuljon, egy tapasztalt, és bölcs lény váljon belőled. Minél többmindent tapasztalsz, annál fejlettebb leszel, annál magasabb szintre lépsz a reinkarnáció tárházában.
2019. márc. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
* mesélni = megélni
2019. márc. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amúgy ha nem reinkarnáció lenne, akkor egyfajta evolúció folyamán tapasztalt életed lenne, hogy amit réges régen megéltél, azt genetikailag örökölted, és emlékezetedben benne van, hogy mi volt jó, és mi volt az amit nem szerettél. Ebben az életedben (mindig aktuális) mindig arra törekszel, hogy minél jobb legyél, és minél jobb döntéseket tudj hozni az adott témakörökben, életkörülményekben, a hibákat elkerülvén, a hasznos tapasztalatokat megélvén. Ilyen az élet fejlődése, sorsa.
2019. márc. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fejlettségemből fakadóan nincs már hiedelmem.

Az elgondolás jó és ez valóban részbizonyíték a létére.

Ha érdekel a téma, írj nyugodtan.

2019. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!