Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veletek olyan ami...

Történt már veletek olyan ami nagyon rémisztő dolog vagy amikor nagyon féltetek?

Figyelt kérdés
olyan "rémtörténetre" lennék kíváncsi ami veletek vagy ismerősötökkel történt?
2010. júl. 12. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy eljátszadozott az agyam (képzeltem dolgokat)

de még sosem ijedtem meg annyira, hogy ne nézzem meg közelebbről.

2010. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
majdnem megfulladtam mert félrenyeltem, nem kívánom senkinek.
2010. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
77%
Én régebben bementem a szobámba és a szekrényem környékén egy kör alakú "valami" lebegett a szoba közepén..nagyon megijedtem..kirohantam visítva:D Kiderült, hogy a szekrényem üvegajtaja nyitva maradt és a szekrényajtó gomja "lebegett" mert ugye a szekrényajtót nem láttam éjjel..
2010. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Heti rendszerességgel van alvásparalizisem, annak ellenére, hogy tudom mi ez, mindig nagyon félek. Minden este azon izgulok, hogy csak ma este ne legyen... aztán vagy lesz, vagy nem.

20/L

2010. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, meddig tartott. Oldalvást feküdtem az ágyamban, amikor a hátam mögé ugrott egy fekete alak, a szemem sarkából láttam, hogy fekete, és éreztem, ahogy behuppan az ágyba. Hátulról így hozzámsimult, majd fojtogatni kezdett. Aztán egyszercsak éreztem, hogy elenged és láttam, ahogy kirepül a (csukott) ablakon. Egyáltalán nem tűnt olyannak, mintha félálomban lettem volna, nagyon félelmetes és valósághű volt. Évekkel ez előtt volt, de szerintem sose fogom elfelejteni. Szeretnék benne tényleg őszintén, 100%-osan hinni, hogy csak alvásparalízis volt, de nem megy :("


Ez egy saját válaszom,amit egy másik kérdésre írtam,most bemásolom ide.

2010. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nagyon jó valásza van az utolsónak
2010. júl. 12. 17:40
 7/14 anonim ***** válasza:
16:27 van ilyen, sőt molyember is van
2010. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, x aktákat néztem kiskoromban suttyomban, pedig tudtam, hogy félni fogok, és amikor csak tudtam, visszatartottam a pisilést, csak ne kelljen a sötétben elmenni a wc-ig :D
2010. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm mesélte, hogy egy barátnőjével a szobában hülyéskedtek a kamerával és amikor visszanézték mindegyik felvételen a sarkoban gubbasztott egy fekete alak. Nem lehetett kivenni mi vagy ki az...
2010. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hát mikor a Fannival meg Andreával Paranormal Activityt néztünk aztán nemmertük lekapcsolni az nagyon félelmetes volt. Főleg utána kirohanni Ati szobájából.
2010. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!