Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veletek olyan ami...

Történt már veletek olyan ami nagyon rémisztő dolog vagy amikor nagyon féltetek?

Figyelt kérdés
olyan "rémtörténetre" lennék kíváncsi ami veletek vagy ismerősötökkel történt?
2010. júl. 12. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Velem volt. Jó, nem fogtok komolyan venni... Tehát náthás voltam, és rengeteg zsepit elfújtam. Szanaszét voltak a szőnyegen a taknyos zsepik. Aztán kimentem főzőcskéztem meg minden, megyek vissza: taknyos zsepik sehol, egy stóc friss pedig ott pihen az ágyan mellett! Mondom mivan bejáró-szellem, vagy vlmi takonyevő szörny? De máig nem kaptam rá magyarázatot, pedig egyedül voltam itthon!
2010. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Igen, velem is volt furcsa dolog. Egyszer egyedül voltam otthon. Nagyon szeretem Rihannát, ezért fel akartam venni a telefonomra a Stupid in love című számot, miközben ment a szám és vette a telefonom én lementem inni egy pohár vizet. Mikor visszaértem már csak pár másodperc volt a számból és mikor vége lett leállítottam a felvételt. Amikor visszahallgattam a számot észre vettem, hogy mikor vettem fel a zenét valaki beleüvöltött a hangfelvételbe valami olyat, hogy vááá. Pedig egyedül voltam otthon!
2010. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

persze hogy van!


anya bejött a szobámba mikor gépeztem és mondta hogy elmegy boltba mondtam h oké(bátyám meg apum dolgozni voltak)

miután elment kb 10 percre rá lépéseket hallottam a mellettem lévő szobából.Kinéztem de senki nem volt ott.gépeztem tovább utána hallottam hogy kinyitódott becsukódott csomószor egymás utána az ajtó.azt hittem megjött anyu ezért odaszaladtam de senki nem volt ott.visszaültem gépezni és fekete árnyakat láttam a szemem sarkából utána maxra vettem a zenét és odavonultam a sarokba.utána megint az ajtó meg a lépések is

2012. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

és volt olyan is hogy

a vas tartójú székemnél az 5 centis vas eltört rá 2 napra megtudtam...hogy egy nagyon jó barátom meghalt pont azon a napon amikor eltört a székem

2012. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!