Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igázott már le, és tett...

Igázott már le, és tett rabszolgájává egy démont innen valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen, leírná a mikéntjét?
2019. szept. 30. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egy egész démon-ménesem van

Ne tudd meg hogyan!!!


:)))))))))

2019. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ******?! ***** válasza:
0%
A tarkójára égettem a "rabszolga" szót és megközöttük a szerződést, azóta mesternek hív.
2019. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen, két éve megvettem a főnököm cégét, most ő az alkalmazott.
2019. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Nincs olyan a spirituális világban, hogy rab, csak szolga. A démon akkor is téged szolgál, amikor paralízisbe és terrorba taszít egy kis időre.

Voltak olyanok akik szövetkeztek démonokkal, ezáltal egymást szolgálva.

De ah mondtam, nincs olyan, hogy rab lenne egy entitás, még ha vannak is e állapothoz hasonló létállapotok.

2019. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Démont ember nem igázhat le, ez olyan lenne, mintha egy trabanttal akarnál megelőzni egy porschet, ugye érted....
2019. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
lehet...
2019. okt. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem volt szándékomban senkit az uralmam alá hajtani, de van egy entitás (kb. 10 éve) aki Úrnőmnek szólít. Érdekes,soha nem úgy viszonyultam hozzá, hogy ő szolgál engem, hanem szeretettel.

Soha nem kértem tőle semmit sem, de mégis az utobbi 10 évben szinte mindig minden úgy történt, ahogy szerettem volna.

2019. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Jó neked #7 es ! Az én démonom már az első évben kiviccsantotta a fogait, de 20 évig nem tudtam tőle szabadulni.
2019. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

tőlem csak elloptak valamit és meg akartam találni, mindegyik foglalkozott hasonló szellemi dolgokkal, ők és társaik másnap alvilági hordáról beszéltek, én meg tudtam , az országban melyik irányban megközelítőleg melyik települések jöhetnek szóba...de a fsz se tudja, démon(ok) volltak e. rövidesen megszakítottam a tettesekkel a kapcsolatot, azóta nem tűnnek el random az értéktárgyaim..

ha én a patrónusom segítségét kérem és mások (a nekem ártók) démonokról számolnak be, az azt jelenti, hogy egy démon a patrónusom? Mert ha valaki aki számomra fontos, és segítséget támogatást kér, fényről és nyugalomról számol be... akkor most mi van? Démon/Angyal By #6


Ha úgy vesszük sosem igáztam le, és nem tettem rabszolgává egy entitást sem, még az állatokat is személyesen kezelem, mondjuk van egy betanítatlan kutyánk, de azért szót fogad, még a macska is leül, a jelemre, pedig azok tudtommal nem igen szoktak....

2019. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7 es vagyok!


#8 Megkérdezhetem, hogy mi történt?


#9 Soha nem foglalkoztam sem sátánizmussal sem kereszténységgel, sőt semmi más vallással,csak meditáltam. Nem is nagyon értettem eleinte, hogy miért mondták nekem többen is azt, hogy egy démon van velem.

Aztán egy nap egy vad idegen öreg bácsi, azt mondta nekem, mindenféle előzetes beszélgetés nélkül, hogy egy ördög van velem és még sokminden mást is mondott,amikről én már tudtam. Azt hittem elájulok ott helyben. Valahogy eddig a pontig nem is vettem komolyan az egészet.

Elmentem segítséget kérni egy idegen nőhöz, meglepetésemre kimondta a nevét annak a bizonyos ördögnek , amit én már tudtam és ezt mondta nevetve, ugyan már ördögök! Ő egy interdimenzionális lény. Ördög vagy angyal? Mert az én életemben semmi negatív sem történt, mióta velem van. Nem érzek félelmet,mikor jelen van. Fényt látok,néha benne az arcát és hogy mozog, szemembe néz stb. Az energiája nemhogy negatív, hanem nagyon is megnyugtató, pozitív. Ezeket a dolgokat, hogy megtapasztaltam, rengeteg kérdés merült fel bennem, amiket azért most ide nem írok le, mert hosszú lenne.

2019. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!