Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tudtok a familiárisokról...

Mit tudtok a familiárisokról mondani tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés
Milyen familiárisotok van? Mennyi van? Hogyan szereztétek őket? Mióta van familiárisotok? A varázslatokon és bájitalokon kívül is segítenek valamiben? Mennyire lehetnek távol tőletek? Le lehet őket cserélni (habár szerintem ez nem túl kedves dolog)?

2019. dec. 20. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Eskü azt hittem hogy a family frostos eladókra gondolsz
2019. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Majd megkérdezem a gyíkembereket hátha tudják a választ :)
2019. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem csak a Sims 4-ben van, de nincs sok haszna. :/
2019. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Olvasom a kommenteket es rohogok .... Sajnos itt ertelmes valaszt a gykn nem lehet nagyon kapni .. Engem is erdekel ez a tema de sajnos nem tudok rola sokat ... Ha majd megtudok valamit akkor irok :)
2019. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a négyes válaszolónak :)
2020. jan. 1. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen familiárisotok van?Nekem nincs,de sokat olvastam róluk. Mennyi van? 0 Hogyan szereztétek őket? Többség utcán találja,azt szokták mondani,hogy a familliáris válasz téged nem te őt. Mióta van familiárisotok? Semmi óta. A varázslatokon és bájitalokon kívül is segítenek valamiben?A familliárisoknak az a feladatuk,hogy a spirituális utadon segítsenek,úgyhogy igen.Mennyire lehetnek távol tőletek?Bármennyire. Le lehet őket cserélni (habár szerintem ez nem túl kedves dolog)? Nem,ez amúgy se egy olyan dolog,hogy "Na én most Elmegyek az állatkereskedésbe."Viszont lehet egyszerre több familliáriásod,de már annak örülni kell,ha egyet találsz.
2020. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!